Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele w stylu PRL?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciekawskaola
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 18:44    Temat postu: Wesele w stylu PRL? Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech Czy ktoś z was miał wesele w stylu PRL? Powiem szczerze, że urodziłam się w latach 90-tych, ale oglądając stare nagrania stwierdziłam, że imprezy "za komuny" miały wyjątkowy klimat. Opowieści babci mogłabym słuchać bez końca. Moje wymarzone przyjęcie miałoby miejsce w namiocie - najlepiej ustawionym w lesie lub na odludziu. Wieczorem zrobilibyśmy ognisko, wujek grałby na gitarze uśmiech

Dla mojego narzeczonego jest to jednak zbyt ekstremalne, więc szukam "złotego środka". Oczywiście nie chce przesadzić, aby nie wystraszyć gości. Mąż nie będzie pił wina z moich ślubnych butów (w niektórych regionach często praktykowany zwyczaj).

Czy komuś się udało z powodzeniem zrealizować wesele w takim motywie? Wymieńmy się doświadczeniami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 56

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to super pomysł. Teraz ze względu na ogromne koszty wynajęcia sali, dużo osób decyduje sie na wesele pod namiotem i uwazam, że to super opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group