Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fundacja Szlachetny Gest

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 11:25    Temat postu: Fundacja Szlachetny Gest Odpowiedz z cytatem

Wiedzieliście,że dostęp do specjalistów i do rehabilitacji dzieci po ciężkiej chorobie czy wypadku jest dość trudny? No może nie tyle co trudny lecz utrudniony no chyba,że ma się sporo pieniędzy. Dlatego jeśli masz chore dziecko i brakuje Ci pieniędzy na jego leczenie to możesz zgłosić się do Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/, która to zajmuje się wspieraniem dzieci. Tam na pewno nie odmówią Ci wsparcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znana mi jest Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ od bardzo dawna. Można powiedzieć, że mają każdy mój procent od momentu powstania. Jestem dumna, że działają tak intensywnie i że wspierają dzieciaki jak i rodziny chorych maluchów w walce o lepszą przyszłość, a często i życie. Dla mnie to super inicjatywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balistreri.manley
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 3 Paź 2021, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam inną fundację, która pomaga dzieciom z upośledzeniem umysłowym. Bardzo się cieszę, że mogłam przekazać swój 1% podatku właśnie na tą fundację. Myślę, że na pewno spożytkują te pieniądze w dobry sposób. Pozdrawiam! Very Happy
_________________
1 % podatku dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balistreri.manley napisał:
Ja znalazłam inną fundację, która pomaga dzieciom z upośledzeniem umysłowym. Bardzo się cieszę, że mogłam przekazać swój 1% podatku właśnie na tą fundację. Myślę, że na pewno spożytkują te pieniądze w dobry sposób. Pozdrawiam! Very Happy


Fundacja którą wspieram i namawiam innych https://kamienica1.pl/misja/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 1:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już od kiedy podjęłam pierwszą pracę to przeznaczałam 1% podatku by pomagać innym, ale doszłam do wniosku, że sama otworzę fundację. Ostatnio przeczytałam, że zakładanie fundacji na Malcie jest o wiele prostszym i bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż w Polsce i w zasadzie będzie to świetny sposób na biznes. Skoro pomoc innym jest dla mnie ważna, to nie mam na co czekać - trzeba działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marudek
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 44

PostWysłany: Nie 16 Sty 2022, 16:45    Temat postu: Fundacja Szlachetny Gest Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to każda fundacja robi coś niezwykłego i należy im się za to ogromny szacunek. W dzisiejszych czasach jest wielu potrzebujących i to nie tylko u nas w kraju, ale również i zagranicą. Fundacja ah20.org świetnie sobie radzi w pomaganiu ludności z Afryki. Wszyscy wiemy, że tam ludzie żyją w biedzie, bez dostępu do czystej, zdatnej wody i bez lekarstw. I to dzięki ludziom dobrej woli, którzy przekazują datki na rzecz tej fundacji, życie tych ludzi zmienia się diametralnie, bo są budowane studnie, dostarczane lekarstwa oraz odpowiednia opieka medyczna, dzięki czemu ich życie zmienia się na lepsze! Dlatego zachęcam do pomagania innym! Oni bez naszej pomocy sobie nie poradzą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group