Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bukiet ślubny
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aduska165
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2016, 16:25    Temat postu: Bukiet ślubny Odpowiedz z cytatem

Hej! Nie jestem zorientowana w cenach kwiatów do ślubu smutny Mogłybyście mi podpowiedzieć ile kosztowało by coś takiego http://www.planowaniewesela.pl/jpg/kwiaty_slubne/kwiaty_slubne_mini_1.jpg? Z góry dziękujęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Lis 2016, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie pomożemy ponieważ kwiatami i kompozycjami bukietów zajmujemy się na co dzień, tylko jeżeli możesz to popraw link tak abyśmy mogli zobaczyć o jaki układ i kompozycję dokładnie chodzi.

Pozdrawiam.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GreenFlower73
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Czw 17 Lis 2016, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zrobisz, jeśli pokażesz to zdjęcie w kilku kwiaciarniach, które bierzesz pod uwagę i zapytasz o orientacyjną wycenę. To da Ci najlepszą skalę porównawczą, choć sądzę, że różnice w cenie będą nieznaczne. Będziesz za to miała wiedzę z pierwszej ręki bezpośrednio od tych, którzy się tym zajmują. A jak trafi się jakaś okazyjna wycena, to możesz zawsze tam zamówić bukiet. Coraz częściej kwiaciarnie robią kompozycje na podstawie wzorów klienta, więc nie powinno być z tym kłopotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BodyB98
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 21 Lis 2016, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, i to najlepiej do zaufanej kwiaciarni, albo w kwiaciarniach internetowych popatrz uśmiech
_________________
Pałacyk Otrębusy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabi_
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Nie 15 Sty 2017, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że najlepiej będzie po prostu zapytać w kilku kwiaciarniach. Mi się bardzo podobają bukiety, które widziałam w galerii na stronie tej kwiaciarni http://amarantkwiaty.pl/kompozycje-kwiatowe/ . Widziałam też chyba takie w kolorystyce podobnej do tej twojej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucinda
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 25

PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne: wszystkie elementy dekoracyjne, poczynając od bukietu a na dekoracji samochodu ślubnego kończąc, powinny stanowić spójną całość. A jeśli zastanawiacie się, jak skomponować swój bukiet ślubny, to ja znalazłam bardzo fajny poradnik: http://amarantkwiaty.pl/bukiety-i-wiazanki-slubne-jak-skomponowac/
Cenne źródło informacji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 27 Sty 2017, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poleciłabym Wam skorzystać z pomocy naprawdę zaufanych firm, które zajmują się dekorowaniem przy użyciu kwiatów. Piękne kwiaty potrafią dać naprawdę doskonały efekt, dlatego warto się przyłożyć do ich przygotowania. Polecam współpracę z http://floral-decor.pl/, jeżeli liczycie na pełen profesjonalizm i rzetelność. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minerwa90
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 3
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią 5 Maj 2017, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam bukiet z goździków ( ciemny róż). Jeden rodzaj kwiatów, z zielonymi gałązkami. Bardzo mi się podobał.
_________________
fotografia ślubna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomna
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 27 Lip 2018, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę w tym temacie doradzić, ponieważ się na tym niestety nie znam...
_________________
Myślę, że aby przeżyć, trzeba znaleźć w sobie coś, co się lubi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogjem
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group