Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DRUKARNIA
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyna012
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 10:02    Temat postu: DRUKARNIA Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny! U nas nadszedł czas żeby drukowac zaproszenia ale nie mamy jeszcze wybranej drukarni... Polecacie coś? Jedna koleżanka mówiła mi, że drukarnia poznań jest naprawdę dobra
_________________
aquaforest sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NataliaB
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sob 10 Sie 2019, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto zajrzeć do punktu ksero w Reprotechnice. Akurat zaproszeń u nich nie drukowałam, ale stale korzystam i zawsze jest wszystko na czas. Ceny też niczego sobie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz się zorientować, czy https://www.diamond-druk.pl. Ma w swojej ofercie takie zaproszenia. U nich zapraszaliśmy sporo rzeczy, myślę więc, że takie rzeczy nie będą stanowiły dla nich problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2020, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie może coś na temat tej drukarni http://drukarniaaria.pl/ ? Zastanawiam się ostatnio nad skorzystaniem właśnie z takich usług, jednak nie mogę się kompletnie zdecydować na wybór drukarni... Polecicie coś sprawdzonego i dobrego? Dużo dobrego od znajomych słyszałem właśnie o tej drukarni i z tego co widzę to mają oni dosyć pozytywne opinie na temat swojej działalności. Warto więc w nich zainwestować? Dajcie znać, dzięki.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pon 1 Cze 2020, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że są już jakieś polecenia, ile z nich sprawdzonych, to nie wiem. No, ale są, można już coś wybrać. Wiem jednak, że część z was szuka drukarni, która będzie działała lokalnie, żebyście mogli sprawdzać, jak się prace mają. Z tego co wiem, to warszawska drukarnia Shark Design jest ceniona przez klientów. Może się do niej przejdziecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Czw 27 Sty 2022, 17:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 16 Lis 2020, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele drukarni na rynku, jednak przez pandemie nalezy ich szukać tylko przez internet, na przykład na stronie https://www.hexdruk.pl/roll-upy znalazłam świetne miejsce w którym najprawdopodobniej zamówie druk roll upów do mojej firmy, zawsze chciałam mieć takie w biurze by informowały klientów o moich usługach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon 1 Lut 2021, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A podobają wam się zaproszenia wycinane laserem? Czyli takie fajne z wycinanym jakimś wzorem. Mi bardzo się takie spodobały. A jak coś to na stronie https://www.copio.pl/ możecie takie zamówić z jakimkolwiek wzorem chcecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stanbara
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lip 2021
Posty: 14

PostWysłany: Pią 9 Lip 2021, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli korzystacie z usług drukarni internetowych to koniecznie zobaczcie na stronę banery reklamowe to oferta od takiej drukarni. Można u nich zamówić ulotki, plakaty banery i inne elementy. Sprawdźcie koniecznie bo to jedna z najlepszych i atrakcyjnych ofert jakie sa dostępne na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drukarnia wielkoformatowa https://printinghouse.pl/ ma zespół zaangażówanych w parcę wykwalifikowanych fachowców, ludzi któzy znają się na swojej pracy i mają duże doświadczenie. Zawsze doradzą najlepszy rodzaj techniki druku do konkretnego projektu oraz rodzaj powierzchni, który najbardziej jest odpowiedni do tego, co życzy sobie klient. Zwracamy uwagę na to,aby ceny były dostosowane do każdej kieszeni i zachęcały ewentualnych klientów, pod tym względem jesteśmy bezkonkurencyjni. Printing House ekspozytory reklamowe https://printinghouse.pl/ekspozytory-reklamowe/ zapraszamy do kontaktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group