Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DRUKARNIA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyna012
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 10:02    Temat postu: DRUKARNIA Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny! U nas nadszedł czas żeby drukowac zaproszenia ale nie mamy jeszcze wybranej drukarni... Polecacie coś? Jedna koleżanka mówiła mi, że drukarnia poznań jest naprawdę dobra
NataliaB
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sob 10 Sie 2019, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto zajrzeć do punktu ksero w Reprotechnice. Akurat zaproszeń u nich nie drukowałam, ale stale korzystam i zawsze jest wszystko na czas. Ceny też niczego sobie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz się zorientować, czy https://www.diamond-druk.pl. Ma w swojej ofercie takie zaproszenia. U nich zapraszaliśmy sporo rzeczy, myślę więc, że takie rzeczy nie będą stanowiły dla nich problemu.
Powrót do góry
Tiaraa
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2020, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie może coś na temat tej drukarni http://drukarniaaria.pl/ ? Zastanawiam się ostatnio nad skorzystaniem właśnie z takich usług, jednak nie mogę się kompletnie zdecydować na wybór drukarni... Polecicie coś sprawdzonego i dobrego? Dużo dobrego od znajomych słyszałem właśnie o tej drukarni i z tego co widzę to mają oni dosyć pozytywne opinie na temat swojej działalności. Warto więc w nich zainwestować? Dajcie znać, dzięki.
dyzio69
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 1 Cze 2020, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że są już jakieś polecenia, ile z nich sprawdzonych, to nie wiem. No, ale są, można już coś wybrać. Wiem jednak, że część z was szuka drukarni, która będzie działała lokalnie, żebyście mogli sprawdzać, jak się prace mają. Z tego co wiem, to warszawska drukarnia Shark Design jest ceniona przez klientów. Może się do niej przejdziecie?
Powrót do góry
westeroswinterfell
gaduła
gaduła

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w sumie porównanie, bo ostatnio drukowałem ulotki tutaj : https://www.jkbprint.pl/ i mogę z czystym sumieniem wam ich polecić. Czas, jakość, cena - wszystko się zgadza i nie było żadnych nieprzewidzianych problemów w trakcie realizacji zamówienia.
Powrót do góry
Frania25
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Pon 16 Lis 2020, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele drukarni na rynku, jednak przez pandemie nalezy ich szukać tylko przez internet, na przykład na stronie https://www.hexdruk.pl/roll-upy znalazłam świetne miejsce w którym najprawdopodobniej zamówie druk roll upów do mojej firmy, zawsze chciałam mieć takie w biurze by informowały klientów o moich usługach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: