Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent na święta od faceta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 7:09    Temat postu: Prezent na święta od faceta Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy macie pomysły na prezent na święta od faceta? Zapytal sie mnie co chce dostać i chcialabym mu na dniach powiedzieć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę krótko. Nie odbieraj facetowi możliwości starania się o Ciebie. Niech kupuje, co chce, nawet bardzo drogi prezent. Jesteś tego warta, jak każda z nas. Facet powinien pokazać się kobiecie z jak najlepszej strony i nie szczędzić na nią grosza, zwłaszcza na początku. Bo kiedy ma Cię adorować, jeśli nie teraz? Oszczędzać będziecie po ślubie, jeśli nie z tym, to z innym ....

Jeśli moge cos sama polecic to będzie to coś niematerialnego:
http://panoramakutna.pl/loty-w-tunelu-aerodynamicznym-w-warszawie-sprawdzony-pomysl-na-prezent-last-minute/

Weź pod uwage lot w tunelu aerodynamicznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
gaduła
gaduła

PostWysłany: Sro 16 Gru 2020, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzuć okiem na świąteczne promocje: https://messimo.pl/promocje,p20.html . Znajdziesz tam bardzo duży wybór ubrań i obuwia znanych marek. Myślę, że coś dla siebie wybierzesz.
Powrót do góry
tomekpl
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sro 10 Lut 2021, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym prezentem według mnie jest Voucher. Słyszeliście może o tym? Dana osoba wykupuje kartę podarunkową i dzięki temu zapewnia takiej osobie wspaniałą i ogromną moc wrażeń. Na pewno każdy, kto był na takim Voucherze się nie zawiódł, a wszelkie atrakcje oraz dobra zabawa jest bardzo pewna i gwarantowana. Mogę się tylko Wam pochwalić że nigdy się nie zawiodłem na tej stronie i w 100% polecam oczko
Powrót do góry
noos
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie biżuteria to ciekawa opcja
Powrót do góry
uzka
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pon 14 Cze 2021, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj do sklepu https://edibazzar.pl/ a na pewno coś w nim znajdziesz. Ja mam od nich sporo rzeczy i wszystko jest naprawdę super jakości.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: