Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia ślubne - niebanalne - gdzie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pon 7 Lis 2016, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebanalne, bardzo ładne zaproszenia znajdziesz na moje-zaproszenia.pl W tym sklepie jest duży wybór zaproszeń, ale równie winietek i zawieszek na alkohol, więc można wszystko wybrać w jednym stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Lis 2016, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za adres, każdy będzie wskazany i warto wejść, sprawdzić jak prezentują się dane zaproszenia po czym wybrać te które najbardziej przypadną nam do gustu,a z doświadczenia wiem, że wybór jest naprawdę szeroki.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pannazuzanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw 8 Gru 2016, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeglądam nie tylko strony firm. Zaglądam też na blogi, czy strony ślubne. Osobiście preferuję zaproszenia wesołe, z przysłowiowym jajem. Znalazłam coś takiego http://zaproszenia-slubne.org/smieszne-zaproszenia-slubne/ - chodzi mi o pierszwe zaproszenie. Problem polega na tym, że nie wiem, gdzie mogłabym kupić taką powiedzmy polską wersją. Może ktoś pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ola93
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 2
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 11:04    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam firmę cudanapapierze.com. Otrzymałam od nich zaproszenia projektowane specjalnie dla mnie, sama mówiłam w jakim stylu chce i takie otrzymałam.
Super kontakt na fb odpisują nawet po 23 ;d a cena za zaproszenie 1,9 zł. Do tego otrzymałam w tym samym stylu zawieszki i winietki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannazuzanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informację uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzialena85
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 21 Gru 2016, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym miejscu https://z-milosci.pl/kategoria/inne znajdziesz niebanalne zaproszenia ślubne, piękne wkładki do zaproszeń jak i kolorowe koperty z gładkiego papieru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 11 Sty 2017, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są też specjalne portale skupiające wiele ogłoszeń dotyczących organizacji ślubu i wesela, więc możesz równie dobrze tam poszukać niebanalnych zaproszeń ślubnych lub samodzielnie dogadać się co do ich wzoru i kolorystyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Modra
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 7

PostWysłany: Czw 12 Sty 2017, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeglądam portfolia grafików i w ten sposób szukam. Uważam, że takie osoby nie pracujące ściśle w tej branży, mają świeże i nietuzinkowe spojrzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GajArt
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie 15 Sty 2017, 21:24    Temat postu: ręcznie robione Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Zajmujemy się realizacją zamówień na zaproszenia ślubne, winietki, przywieszki na alkohol, numerki na stoły, tablice imienne.
Posiadamy szeroką ofertę zaproszeń. Po wcześniejszym kontakcie z klientem wysyłamy przykładowe teksty do zaproszeń, cytaty oraz teksty do wkładek. Osoby zainteresowane mogą skontaktować się z nami przez tel. 723 948 537 lub odwiedzić naszego fb: https://www.facebook.com/gajart.zaproszenia
_________________
Zaproszenia ślubne ręcznie robione GajArt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Czwara
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 17 Sty 2017, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko wypada, w końcu to nasze wesele. Jeżeli ktoś nie ma dystansu, to nie nasza wina przecież Smile
_______________________________________
Biuro prasowe Kalkuluj.pl Ulubione strony Kalkuluj.pl na Facebooku


Ostatnio zmieniony przez Czwara dnia Pią 17 Mar 2017, 15:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 20 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group