Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia ślubne - niebanalne - gdzie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beciu z pewnymi sprawami mozna poczekac ja zaproszenia zamawialam po swietach Wielkanocnych i to tez dlatego ze robiła mi je kolezanka na koncowce ciazy wiec chialysmy sie wyrobic

a Dianicho co do ciebie - ja tez bym chicala robic sama zaproszenia ale z moim poczuciem równosci czegokolwiek i antytalenciem zostaje zazdrosc ze ktos tak ladnie robi- wiec tobie zazdroszcze ale tak konstruktywnei i czekamy na zdjecia:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech rozumiem, bo jest wiele rzeczy których konstruktywnie zazdroszcze innym uśmiech

mam juz takei rzeczy, ale Maya ma rację, można poczekać z takimi rzeczami, ja przez to że jestem typem osoby w gorącej wodzie kąpanej - chce na już i teraz uśmiech a efekt jest taki, że gdybym wymieniła Wam co mam - a z innych postów wiecie, że już suknie mam bo się w niej zakochałam i wiedziałam że ta to ta język - to bardzo mało rzeczy do zrobienia mam smutny

zrobiłam zaproszenia, wkładki o weselu, zawiadomienia (to jedyne co muszę dopracować, bo jeszcze nie wiem ile osób na sam ślub zapraszamy i ile sztuk mam zrobić ostatecznie) zrobiłam podziękowania dla gości w formie opisanych gdzie indziej ruloników, mam suknie, welon, buty slubne, dla mojego B. eleganckie bokserki na dzień ślubu, buty dla niego i pasek, kamizelke i musznik.. poduszke na obraczki, - na niej moja siostra bedzie niosla obraczki, mamy obraczki, dekoracje na samochod i na lawki - z czego na lawki chyba za malo i bede musiala dorobic..
mamy kupiona ksiege gosci, dostalismy w zeszlym roku kieliszki dla mlodej pary wiec mamy. trzeba figurke na tort kupic, chce niedlugo przeprowadzic probne wykonanie wiazanki slubnej..

i teraz nie mam co robic.. a zobaczcie ze jeszcze rok i 2 miesiace uśmiech z nudow padne język
ciagle wpadam na inne pomysly, mam juz albumy - nasz glownyi dwa dla rodzicow, ktore beda prezentem na gwiazdke 2009..
rozgladam sie za alkoholem, poluje na zestawy sobieskiego z sokiem.. bo to najtaniej.. i chyba tyle ?! Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho, podziwiam Cię ;D mój to już teraz mówi, że za szybko bym chciała wszystko i jeszcze tyle czasu i że w ogóle zamęczam go gadaniem o tym ciągłym ;ppp
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon 23 Cze 2008, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia nie tylko twój luby tak mówi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mój D. jak słyszy moje pomysły to mówi że gdzie ja teraz o tym myślę jak jeszcze tyle czasu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad i nie rozumie tego że ja się chce tymi przygotowaniami delektować Cool Cool Cool ślub to jest jeden dzień więc chociaż przygotowania mogą dłużej trwać Wink Wink Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 23 Cze 2008, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę że mój Luby to w duchu dziękuje Bogu za to forum bo inaczej jemu ciągle bym gadała o ślubie i weselu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto 24 Cze 2008, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie mam pojęcia jak moje zaproszenia wyglądają bo je moja mamy kupowała i powysyłała uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Wto 24 Cze 2008, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to pytajnik?
nie wy wybieraliscie dlaczego ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto 24 Cze 2008, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkam za granicą i nie mieliśmy jak kupić tych zaproszeń smutny Druga sprawa jak nawet byśmy je zamówili przez internet i z Niemczech wysyłali to mogłyby nie dojść.Także ja wolałam mamę poprosić żeby kupiła i powysyłała ale i tak musiała jeszcze dokupić bo parę zaproszeń się zgubiło i nie doszły :(Taka to ta Nasza poczta jest Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Wto 24 Cze 2008, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj fakt z poczta ciekawie jest

teraz jak byl straj placilam wszystkie rachunki bez rachunkow
teraz mi przychodza rachunki ktore juz dawno poplacilam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto 24 Cze 2008, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinni mieć to zaznaczone,że zapłaciłaś...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 3 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group