Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Terapia osób uzależnionych
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 558

PostWysłany: Czw 23 Lip 2020, 14:51    Temat postu: Terapia osób uzależnionych Odpowiedz z cytatem

Terapia osób uzależnionych Kraków - czy ktoś z Was brał udział i poleca jakieś miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego powinniście dobrze zastanowić się nad tym, co mogłoby być dla Was najlepszym wsparciem. Osobiście mogę Wam polecić, byście wybrali się do Kliniki Psychomedic.pl. W https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ znajdziecie więcej informacji na temat stosowanych przez nich terapii. To da Wam pewność, że otrzymacie najlepsze efekty leczenia, pamiętajcie o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o terapię osób uzależnionych to oczywiście jest to bardzo ważna sprawa. Bo jednak każda osoba uzależniona musi odbyć odwyk w takim specjalistycznym ośrodku. I tak też szukałam jakiś informacji na temat takich ośrodków to dowiedziałam się, że w ośrodku Nefo można liczyć na bardzo fachową pomoc no i odbyć detoks organizmu. Także myślę, że jest to bardzo dobry ośrodek w którym to są w stanie pomóc osobie uzależnionej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie brałam udziału, na szczęście nie choruję na uzależnienie, jestem jednak za tym, aby takie osoby kierować na leczenie. Przyznam, że w wielu przypadkach należałoby ubezwłasnowolnić takie osoby i kierować je z nakazu. Wyszłoby im to tylko na dobre. Niestety jest jak jest. Jeśli się ktoś sam zdecyduje może wybrać np. ośrodek leczenia uzależnień https://koninki.pl/leczenie-narkomanii.html i wybrać choćby terapię dla narkomana czy alkoholika.

Ostatnio zmieniony przez Solution dnia Pon 7 Mar 2022, 21:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie brałam udziału w takich terapiach ale chyba będę musiała zdecydować się na udział wraz z mężem w Ośrodku Terapii Mental Relax. Podobno wspierają tam bardzo osoby uzależnione i ich rodziny. Najważniejsze jednak, że ośrodek ma dobre opinie i jest chwalony przez podopiecznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terapia to jedyna opcja jaką braliście pod uwagę? Dobrymi opiniami cieszy się również zaszycie alkoholowe. Mój znajomy poddał się zabiegowi wszycia Esperalu w Milanówku i to naprawdę odmieniło jego życie. Leczenie alkoholizmu za pomocą wszywki alkoholowej zalicza się do metod awersyjnych. Najpopularniejsze w Polsce jest aplikowanie zaszycia alkoholowego zawierającego substancję czynną – Esperal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narkomania jest nadal trudnym tematem. Osób uzależnionych przybywa. Jeżeli potrzebujecie pomocy lub wiecie że ktoś jej potrzebuje warto sprawdzić ośrodek leczący z uzależnień https://filar-terapia.pl/

Ostatnio zmieniony przez Kazikdobry dnia Sro 28 Wrz 2022, 13:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 8 Lis 2021, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie także pomoc psychologa. Czy wiecie, gdzie najlepiej jej szukać? Z pewnością pomoże Wam psycholog, psychoterapeuta dr Marta Melka-Roszczyk Poznań: https://melka-roszczyk.pl/ . Zachęcam do zapoznania się bliżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Nie 14 Lis 2021, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zastanawiam się czemu w większości przypadków, jeśli chodzi o uzależnienie, ludzie decydują się na terapię. Ja czytałam wiele dobrych opinii o zaszyciu - https://esperalwarszawa.pl/esperal-wszywka-alkoholowa-radom-grojec-warka-bialobrzegi/. Nawet ktoś wyżej już wspomniał o tej opcji. Wszywka alkoholowa pozwala na szybkie i bardzo skuteczne pozbycie się nałogu alkoholowego. Pojedynczy zabieg wszycia Esperalu nie jest bardzo drogi. Cena to około 500/600zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najrozsądniej będzie zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i przekonać się, dlaczego warto postawić na pomoc właśnie tak dobrych specjalistów. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że jesteście na dobrej drodze do powrotu do dobrego samopoczucia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group