Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szafa na zamówienie czy gotowa?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 8:33    Temat postu: Szafa na zamówienie czy gotowa? Odpowiedz z cytatem

Co radzicie?
Lepiej sprawdzi się szafa na zamówienie, czy może taka gotowa?
Chodzi mi o coś pojemnego do przedpokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie szafy przesuwne na wymiar to moim zdaniem całkiem fajne rozwiązanie.
Tutaj https://askopoznan.pl/szafy-przesuwne widziałam coś takiego.
Wydaje mi się, że jest to już niezły patent na lepsze wykorzystanie miejsca na przechowywanie.
Zwykłe, gotowe szafy często nie dają takich możliwości, więc tym bardziej warto rozważyć coś takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem te na zamowienie sa piekne ale potem montaz mebli warto zlecic specjalistom. u nas cale meble robione na zamowienie skladala ekipa https://montiermebli.pl/ - solidna firma, naprawde moge polecic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy, gdzie chcesz tę szafę mieć. Jeżeli chodzi o wnęki w ścianach, to lepsza jest na zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu każdy przypadek trzeba indywidualnie rozpatrzeć, ciężko jednoznacznie stwierdzić co będzie lepszym rozwiązaniem. Poszukajcie może w pierwszej kolejności szaf w internecie, w salonach meblowych, później jak nic nie znajdziecie, postawcie na szafę na wymiar. Ja dużo ciekawych, stylowych mebli znalazłam w https://empir.com.pl/ Tu można trafić na spory wybór przepięknych mebli do gabinetu, jadalni, salonu i innych pokojów w domu. Warto na pewno zerknąć na ich propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko zależy od tego ile w ogóle chcemy na taką szafę wydać. Bo wiadomo, że takie robione na wymiar do tanich nie należą. Dlatego też jeśli chodzi o mnie to ja zdecydowanie wolę kupić już gotową szafę za mniejsze pieniądze. A chociażby na tej stronie https://www.taniomania.pl/t/tanie-szafy możemy znaleźć kilka bardzo ładnych szaf i to w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrosin
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2023
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 9 Lut 2023, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie dobrane wyposażenie garderoby pozwala też dostosować pomieszczenie do własnych potrzeb i indywidualnej kolekcji odzieży. Umożliwia segregację i prawidłowe przechowywanie ubrań różnego typu. Dzięki niemu można więc stworzyć garderobę skrojoną na miarę konkretnego użytkownika.
_________________
kosz do szafy na bieliznę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto 14 Lut 2023, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że bardziej będzie opłacało się kupić coś gotowego. Szafa na wymiar niestety wyjdzie znacznie drożej niż kupno nowego mebla na przykład ze sklepu internetowego https://msfurniture.pl/ . A oni mają naprawdę ciekawy wybór mebli, czy to do salonu czy przedpokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group