Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Leki na odchudzanie
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
yours
bywalec
bywalec


Joined: 13 May 2019
Posts: 144

PostPosted: Fri 19 Jul 2019, 12:21    Post subject: Leki na odchudzanie Reply with quote

Tyle się mówi o suplementach na chudnięcie. A ja chcę pogadać o lekach. Znacie jakieś?
Back to top
View user's profile Send private message
kankonada
gaduła
gaduła


Joined: 13 Sep 2017
Posts: 456

PostPosted: Thu 25 Jul 2019, 7:07    Post subject: Reply with quote

Tak, znam kilka. Nazywają się zdrowa dieta i ruch. Można poszukać u dietetyka.
Back to top
View user's profile Send private message
MałaMi99
początkujący
początkujący


Joined: 06 Jul 2019
Posts: 8

PostPosted: Mon 19 Aug 2019, 13:38    Post subject: Reply with quote

Odchudzanie nie jest wcale takie proste jak niektórym może się wydawać. Można ćwiczyć, zdrowo jeść, ale co z tego skoro nie widać żadnych efektów. Wtedy warto wypróbować tabletki Bioveliss Tabs, które nie tylko pozwolą zredukować masę ciała, ale także utrzymać ją na odpowiednim poziomie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj https://slim-express.pl/bioveliss-tabs-opinie-dzialanie-sklad-silnie-odtruwa-organizm-detronizujac-nadwage/ . Spróbuj, a sam się przekonasz.
Back to top
View user's profile Send private message
Ferrar2
kandydat
kandydat


Joined: 22 Aug 2019
Posts: 62
Location: Kraków

PostPosted: Thu 22 Aug 2019, 20:15    Post subject: Reply with quote

Czy uważacie czy takie leki są aby na pewno bezpieczne?
Back to top
View user's profile Send private message
adunia44
bywalec
bywalec


Joined: 16 Oct 2019
Posts: 182

PostPosted: Fri 29 Nov 2019, 17:02    Post subject: Reply with quote

Nie ma cudów, bez diety i ruchu ale można spróbować naturalnych wspomagaczy chudnięcia np. błonnika https://www.doz.pl/apteka/p126837-Plan_By_DOZ_Babka_Plesznik_i_Jajowata_200_g zmniejsza apetyt, poprawia pracę jelit, ja się czuję dużo lżej jak go regularnie przyjmuję
Back to top
View user's profile Send private message
Juleńka
bywalec
bywalec


Joined: 28 Sep 2019
Posts: 158

PostPosted: Fri 20 Dec 2019, 18:02    Post subject: Reply with quote

Ja nie ufam zadnym takim lekom na odchudzanie. To nigdy nie jest skuteczne a jesli jest to to bardzo niebezpieczne. Ja mam woje metody -skuteczne i bezpieczne uśmiech Wedlug mnie swietnym rozwiazaniem sa takie diety sokowe. Np ta firma Nuja https://www.nuja.pl ma swietne patenty na pyszne diety - są pyszne a takze dostarczaja odpowiednia ilosc mineralow i witamin - dzieki temu szybo schudniemy ale zdrowo
Back to top
View user's profile Send private message
haven.ward
początkujący
początkujący


Joined: 10 Mar 2020
Posts: 1
Location: Warszawa

PostPosted: Tue 10 Mar 2020, 15:58    Post subject: Reply with quote

Myślę, że takie środki nie działają dość dobrze i zdrowo. Aspartam to intensywna substancja słodząca. Dzięki temu, że jest prawie 200 razy słodszy od sacharozy (tradycyjnego cukru spożywczego) może być stosowany w małych dawkach do słodzenia produktów i nie dostarcza kalorii.
_________________
Aspartam - co należy wiedzieć
Back to top
View user's profile Send private message
kasix86
uzależniony
uzależniony


Joined: 06 Jul 2017
Posts: 594

PostPosted: Wed 25 Mar 2020, 22:44    Post subject: Reply with quote

Wydaje mi sie, ze rozsadniej jest zdac sie na specjalistow ktorzy dopasuja Ci odpowiedni plan zywieniowy ktory bedzie zdrowy i dobrze zbilansowany niz probowac z jakas chemia. Sprawdz sobie https://medicoverdieta.pl/ - ja korzystam z ich uslug i jestem bardzo zadowolona bo nie tylko wsparcie dietetykow ale rowniez lekarzy i trenerow uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
heaney.evelyn
początkujący
początkujący


Joined: 17 Jan 2023
Posts: 4
Location: Łódź

PostPosted: Tue 17 Jan 2023, 16:03    Post subject: Reply with quote

Chciałabym zgubić kilka kilogramów do swojego ślubu. Zostało mi do niego jeszcze kilka miesięcy. Szukając w internecie tego, co mogłoby mi pomóc, natrafiłam na taką ofertę spalacza tłuszczu - https://redin.com.pl/. Zawiera on w składzie ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego, który wspomaga metabolizm tłuszczu. Poza tym ma również w składzie wit. B6, wit. B12, ryboflawinę, tiaminę, wit. C, biotynę, kwas pantotenowy i niacynę - wszystko to pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny. Słyszeliście kiedyś już o tym specyfiku? Myślicie, że pomoże mi on w odchudzaniu?
Back to top
View user's profile Send private message
otremblay
początkujący
początkujący


Joined: 23 Jan 2023
Posts: 4
Location: Łódź

PostPosted: Mon 23 Jan 2023, 12:48    Post subject: Reply with quote

Witam, ja od jakiegoś czasu też staram się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Z tego powodu całkowicie odmieniłam swój styl życia. Zaczęłam chodzić na siłownię, zdrowo się odżywiam i zainwestowałam w spalacze tłuszczu. Zamówiłam je przez internet z tej strony https://www.bodypak.pl/pl/31-spalacze-tluszczu ponieważ poleciła mi ją koleżanka.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group