Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Światło jako główny element dekoracji
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AgnieszkaBira
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 26

PostWysłany: Pon 20 Sie 2012, 7:49    Temat postu: Światło jako główny element dekoracji Odpowiedz z cytatem

W czasie poszukiwań inspiracji do udekorowania mojej sali natknęłam się na dość nowoczesny trend - dekorowanie sali głównie światłem. Co o tym myślicie? Czy kltoś z was był na takim weselu?Jak wyszło?
Z góry dziękuję za pomoc uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Sie 2012, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł. Trzeba to jednak powierzyć doświadczonej firmie.
Polecam http://www.facebook.com/highlightstudio.lewandowski

Robią takie cuda


_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 20 Sie 2012, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce wesele w klimacie dyskoteki, to czemu nie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Sie 2012, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekorować można na wiele sposobów. Na zdjęciu jest pokazana przemiana zwykłej sali widowiskowo sportowej w kolorową sale taneczną.
Firma której pokazałem zdjęcia nie zapomina o fotografach i kamerzystach, światło ma odpowiednią dla nas temperaturę.

Cytuję właściciela:
Cytat:
do dyspozycji mam najwyższej jakości sprzęt potrafiący oświetlić imprezy na ponad 500 osób, do końca października tego roku mamy bardzo, bardzo promocyjne ceny., na zdjęciu najprostsze oświetlenie architektoniczne, w razie pytań proszę pisać lub dzwonić./

_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 20 Sie 2012, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na sali jest włączane ultrafioletowe światło, dzięki któremu białe obrusy na stołach i pokrowce na krzesła wyglądają fajnie uśmiech Do tego są światła i kula dająca te małe promyczki oczko To zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie. Na szczęście jest też specjalny włącznik, który ma być pokazany kamerzyście i fotografowi, zapalający kilka świateł nad samym parkietem i doświetlający go, aby nie było problemu z filmowaniem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Sie 2012, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ta firma zapewnia dobre światło dla fotografa i kamerzysty bez względu na efekty świetle.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 20 Sie 2012, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy dodatkowe oświetlenie sali, którym zajmował się nasz DJ. Oświetlone były ściany i sufity. Według mnie wyglądało to super i sala dużo zyskała. Jak by nie patrzeć, wesele to trochę taka bardziej uroczysta dyskoteka, dlaczego więc nie podziałać trochę światłem? Nie podobają mi się wesela, na których jedyne oświetlenie jakie jest to zwykłe żółte światło z żyrandola. Właśnie na tych szkolnych dyskotekach czasem tylko takie światło było Wink
Ważne aby nie przedobrzyć i wziąć kogoś kto się tym zajmuje profesjonalnie. I unikać zimnego niebieskiego światła, które fatalnie wygląda na zdjęciach dając trupi efekt. Fotograf i kamerzysta z profesjonalnym sprzętem zrobią dobre zdjęcia w każdych warunkach. My jedynie uprzedzaliśmy fotografa, że takie oświetlenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnieszkaBira
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 26

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 9:28    Temat postu: Dekorowanie światłem, iluminacje świetlne. Odpowiedz z cytatem

Znalazłam kilka ślicznych realizacji. Co o tym myślicie?



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na filmie można zobaczyć salę profesjonalnie przyozdobioną światłem.
http://vimeo.com/48462702
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MArlEnka
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2012, 10:40    Temat postu: Dekorowanie światłem Bydgoszcz Odpowiedz z cytatem

Wow. super dekoracje! Wiecie może, kto zajmuje się tym w okolicach Bydgoszczy? Również ten filmik jest śliczny, więc w sumie to świetny pomysł na dekoracje. nigdy nie byłam na takim weselu, ale wygląda super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group