Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dzieci w wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Pon 28 Cze 2021, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy moje drogie, ale ja wraz z mężem postanowiłam w tym roku wysłać dzieci na obóz. Od dłuższego czasu ta myśl chodziła mi po głowie. Chciałam, żeby dzieci trochę odpoczęły, poznały nowych znajomych i czegoś przy okazji się nauczyły. Znalazłam w internecie na tej https://www.atas.pl/ stronie ciekawe wyjazdy, które ich zainteresowały. Dopiero niedawno pojechali, a już dostałam od nich telefon, że bardzo się im podoba. Myślę, że taki obóz to świetna opcja. Jak to u was wygląda? Wysyłacie dzieci na takie wyjazdy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Sro 14 Lip 2021, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje dzieci maja zawsze jakies szczęcie i na wyjazdach sie coś przypałęta, w zeszłym roku musieliśmy w połowie urlopu wracać bo dziecko dostało zapalenia ucha, w tym roku na pewno prze kąpielami będę im psikać uszy sprayem vaxol, profilaktyka się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noskaeskimoska
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 28

PostWysłany: Wto 10 Sie 2021, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z dziećmi lubię latać na wycieczki z Itaką. Szczególnie jak hotel jest dostosowany pod dzieci, są animacje itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje spędzone z dziećmi to fantastyczne chwile relaksu i zabawy. Jeździmy zarówno po kraju jak i za granicę. Zagraniczne wojaże są znacznie łatwiejsze gdy mamy ze sobą Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/. Łatwiej wówczas wypożyczyć auto, a i po powrocie w czasie roku szkolnego świetnie się sprawdza jako alternatywa gdy pod ręką brak fotelika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2021, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa. Koniec wakacji to już najwyższy czas, by przygotowywać się powoli do szkoły. Ja na stronie https://zabawkiiszkola.pl/sniadaniowki widziałam ciekawe śniadaniówki, które mogłyby sprawdzić się bardzo ciekawie w kontekście powrotu do szkoły. Może same je sprawdźcie i pomyślcie, jak mogłoby to wyglądać u Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2021, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dysponujecie ogródkiem to koniecznie pomyślcie też o takiej opcji jak piaskownica dla dzieci. Dzieciaki uwielbiają zabawy w piaskownicy. Na tej stronie zamówisz piasek atestowany do piaskownic: http://piasekatestowany.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku wysyłamy dzieci na obóz. Myślę, że jest to dla nich fajna przygoda i przeżycie, które będą wspominać przez długie lata. Skorzystaliśmy z oferty tej firmy https://www.kompas.pl/ , organizują oni obozy od wielu lat, oczywiście wszystko na bardzo wysokim poziomie. Mam nadzieję, że dzieci będą się dobrze bawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wakacje to może zainteresuje cię oferta tego organizatora https://camport.pl/ który ma świetne bazy oraz programy obozów i kolonii. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie a doświadczona kadra zadba o to aby miło spędzili czas. Myślę że to dobry pomysł na wakacje lub ferie zimowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jedziecie z dzieckiem na wakacje to niezbędna będzie fajnie spakowana dziecięca walizka . Przy okazji można dziecko paru rzeczy nauczyć, dobrze jakby wspólnie z rodzicami się pakowało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia3
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 42
Skąd: wroclaw

PostWysłany: Pią 20 Maj 2022, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moje dzieci planuję wysłać do Niechorza, tripky organizują fajny obóz. Jak czytałam dzieciom co będą robić to same już nie mogą się doczekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group