Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remont
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lemke.antonina
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 12 Gru 2019, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynkarska zaprawa jest mi potrzebna, ale nie wiem jak zacząć. Proszę o wsparcie od osób, które się na tym znają. Dziękuje wszystkim za przesłane wiadomości.
_________________
zaprawa tynkarska śląskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Czw 2 Sty 2020, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz na jakiś czas warto zrobić remont, przemeblowanie w swoim domu. Mi bardzo szybko wszystko się nudzi, dlatego raz na jakiś czas wprowadzam u siebie drobniejsze zmiany. Ale też co to za problem przemalować ściany, zmienić ułożenie mebli, coś dokupićuśmiech Sprawdźcie sobie tu może farby od https://polifarb.lodz.pl/ Znajdziecie tu na pewno idealne farby do wnętrz, którymi szybko i dokładnie przemalujecie swój salon. Teraz modne są chłodne kolory, ja już w takich mam cały mój dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję przy okazji wymienić też w domu wszystkie instalacje. Jeśli chodzi o elektrykę to dobrym wyborem będzie firma Ampervolt. Ich usługi obejmują Kraków i okolice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChangeMea
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 29

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki, w tej chwili buduję swój dom. Położyłem już podwaliny. Gdzie mogę kupić cegły taniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lexon77
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sob 18 Sty 2020, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Dobrze, że zacząłeś budować dom kipaichny. Będziesz miał dobrą redukcję hałasu. Jeśli zdecydujesz, możesz skontaktować się z tymi facetami: https://polarengraving.com/. U nich znajdziesz najtańszą cegłę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zordecc
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie 19 Sty 2020, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont kuchni u mnie w mieszkaniu przedłuża się już prawie o miesiąc z powodu braku materiałów
_________________
https://prostezeby.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vincent.trantow
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remontuję właśnie elewację i zastanawiam się nad zrobieniem dobrego zadaszenia balkonu https://arctom.pl/pl/blog/blog/zadaszenie-tarasu-zadaszenie-balkonu-wiatro%C5%82apy, które będzie osłaniało przed różnymi opadami atmosferycznymi. Wpłynie to też na estetykę wyglądu elewacji, jeśli postawimy na bezbarwny kolor takiego zadaszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie aby wasz remont przebiegał sprawnie i bezproblemowo, moim zdaniem powinna wykonywać go sprawdzona i doświadczona firma remontowa jak na przykłąd Malhaus. Mają oni na prawdę spore doświadczenie w remontach i według mnie bez problemu będą w stanie sprostać waszym oczekiwaniom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nitzsche.nicholas
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 20 Lut 2020, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład sam wolę wykonywać remonty, z ekipą remontową czasami ciężko się dogadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 5:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie ogrzewania i detektora gazu istotne jest kontrolowanie jego sprawności nie tylko samo posiadanie go. Osobiście mogę polecić firmę zajmującą się profesjonalnie weryfikacja sprawności i kalibracją. Wystarczy wejść na stronę https://blue-service.pl/. Z pewnością będziecie zadowoleni z ich obsługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group