Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wina musujące na weselu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 14:55    Temat postu: wina musujące na weselu? Odpowiedz z cytatem

Hej. Mieliście na weselu wino? Jeśli tak to jakie? Ja się zastanawiam.. Może warto kupić wina musujące ... Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
kandydat
kandydat

PostWysłany: Czw 18 Lip 2019, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja menu konsultowałam z gośćmi. Jeśli będą osoby, które lubią wino musujące, warto je zaserwowaćuśmiech
Powrót do góry
Joanne
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie czegoś sprawdzonego to polecam zajrzeć na https://propaganda24h.pl/pl/c/PROSECCO/139/. Można tam znaleźć szeroki wybór świetnych win, które sprawdzą się doskonale.
Powrót do góry
Raven100
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wino musujące to strzał w dziesiątkę. Prosecco zyskuje coraz większe uznanie na weselach (zwłaszcza u Pań Very Happy ). W ostatnich miesiącach nawet otworzyły się mobilne bary oferujące tylko tego typu trunek. Na ostatnim weselu było Culaccino z tego typu barem. Ogólnie polecam ich ofertę, w której można znaleźć bardzo dużo win musujących z włoch https://culaccino.pl/nasze-wina/. Na miejscu posiadają wiele rodzajów importowanego wina z włoch, ale myślę, że nawet po zagadaniu do nich, są w stanie ściągnąć inne gatunki Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: