Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla chlopaka na walentynki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natglika
Gość





PostWysłany: Czw 21 Sty 2016, 11:53    Temat postu: Prezent dla chlopaka na walentynki Odpowiedz z cytatem

Witam ; )

czy ma ktos jakies pomysly ?
bo mi wyczerpala sie wszelka wena..tymbardziej ze 1.01 mial urodziny ; ]
i dostal prezent ;] Może macie jakieś pomysły?
Powrót do góry
katrina
Gość





PostWysłany: Czw 21 Sty 2016, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie masz mniej więcej fundusze? Bo jeśli chcesz mu zamówić coś niedrogiego to zerknij sobie tutaj:
http://www.gazetomania.pl/prezent-na-walentynki.action

Na stronie jest możliwość zamówienia strony gazety z... artykułem o Was na 1 stronie. Oczywiście jest to jeden egzemplarz. Jeśli on lubi czytać z rana gazety możesz mu podłóżyć taką okladkę do jakiejś gazety . Wykorzystałam ten pomysł rok temu oraz mój narzeczony był bardzo zaskoczony. Mała, niedroga rzecz ale cieszy.

W tym roku równiez nie mam pomysłu na to co mu podarować ale jeszcze jest w sumie trochę czasu.
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Pią 29 Sty 2016, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wyślij mu z tej okazji ptasie mleczko? Na stronie Wedla można zaprojektować okładkę ptasiego mleczka oraz wpisac swoją własną dedykację. Powinni wysłać takie ptasie mleczko pod wskazany adres. Nie jest to drogie ( jakiś czas temu wysyłałam takie ptasie mleczko dla babci z okazji jej święta) a można bardzo ciekawie zaskoczyć tę drugą osobę. Myślę,że można byłoby to również wysłać męzowi czy narzeczonemu uśmiech Szczególnie jeśli walentynek nie możemy spędzić razem.

Powrót do góry
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Nie 31 Sty 2016, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od chłopaka. My zechcieliśmy w tym roku zaszaleć i ja osobiście wymyślilam, że kupie mu środek na powiększenie penisa Phallomax. Trochę się przyda, a trochę śmiechu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jum89
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 11 Lut 2016, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojemu chłopakowi kupiłam fajną bluzę od Stoprocent - mają też ciekawe, oryginalne koszulki i spodnie, więc jeśli wiesz jaki rozmiar nosi Twój chłopak to polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zareczona90
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto 16 Lut 2016, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie to bym wybrala sie z nim gdzies na zakupy. Jesli lubi cos do ubrania to moze kup taka karte podarunkowa http://www.kazar.com/pl/sklep/karta-podarunkowa-kazar i niech sobie cos wybierze. Oczywiscie bez szalenstw. Jak chce cos drozszego to niech sobie doplaci oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koralina
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 10

PostWysłany: Nie 21 Lut 2016, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już po walentynkach ale jak będziesz szukać na przyszłość to polecam listę romantycznych prezentów z http://taakiprezent.pl/pl/a/6-pomyslow-na-romantyczny-wieczor-we-dwoje. Osobiście jestem fanką 5 i 6 ale myślę że taki relaks w grocie solnej tez nie należy do kiepskich natomiast osobiście zdecydowanie lepiej będę w stanie zrealizować koncept romantycznego prezentu w formie degustacji wina i masażu dla dwójki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 3 Mar 2016, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet uwielbia perfumy uśmiech W tym roku kupiłam mu zapach Yves Saint Laurent na stronie http://www.kosmetyki360.pl. To kolejny zapach tej marki, który ma i kolejny, który pachnie przepięknie. Polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moona
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 22

PostWysłany: Pią 10 Cze 2016, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nigdy nie miałam problemów z upominkami na walentynki, ponieważ zwykle były to zwyczajne drobiazgi. I tak w sumie zostało do dziś. Natomiast rozumiem, że nie wszyscy tak funkcjonują i z tej okazji wolą kupować coś "większego". No, wtedy mogą być problemy uśmiech
W sumie to trudno jest tak doradzić, bo tu można zaproponować niemal wszystko. Najlepiej żeby było to coś, co chłopak albo potrzebuje albo jeszcze z tego nie zdaje sobie sprawy, że będzie potrzebował oczko Może to będzie sportowy plecak? Tak mi się skojarzyło, bo mój facet ma jeden swój ulubiony z dawnych lat i zawsze twierdził, że po co mu nowy. Później jednak wygrał taki w konkursie i wiecie, że używa podczas każdego wyjazdu? Po prostu dodatkowa "torba" się przydaje. Tak więc można spróbować. W supergalanterii takie sportowo-turystyczne plecaki męskie są dość tanie, ale posiadają odpowiednio wysoką jakość, więc gdyby któraś chciała, niech tam zajrzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
latka
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pią 13 Sty 2017, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj o wiele łatwiej znaleźć coś dla ukochanego na walentynki, ponieważ istnieją sklepy internetowe z upominkami, które mają bogaty asortyment na każdą okazję. Zerknij np. tutaj: https://www.prezenty.pl/prezent-na-walentynki i zastanów się, czy nie wybrać czegoś spośród tych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group