Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cena sali

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 14:14    Temat postu: Cena sali Odpowiedz z cytatem

Ile będzie kosztować sala na 300 osób mazowieckie? Może być coś podobnego, jak tutaj na stronie: https://www.warsawpoloclub.pl, ale nie musi, ważne, żeby goście się pomieścili Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 18 Lip 2019, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko wycenić, są różne pakiety, różne sale. Ja mogę Ci polecić w Bielsku salę Wróblówka, jest przestronna, śliczna no i nie zdzierają z człowieka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda sala jest inna i ma inne ceny, musisz się poorientować w tych które cię interesują. Nam na przykład w Krzewim Rogu w Chmielnie bardzo fajną ofertę na większa ilość gości zaproponowali - http://krzewirog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annamarchewka
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 10

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 12:19    Temat postu: Dla porównania Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak w mazowieckim ale ja miałam wesele w Krakowie w best western premier i udało mi się całkiem dobrze dogadać, tam jest super, pracują tam profesjonaliści i dobrze podeszli do tematu więc może dlatego ale warto próbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sro 4 Gru 2019, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba zalezy od sali, od lokalizacji, od menu jakie wybierzesz, bardzo duzo czynnikow ma wplyw na cene, ja bylam teraz niedawno na weselu u siostry w Wieluniu, w restauracji Zielona Weranda, bylo super, ceny nie wiem dokladnie ale wiem , ze bardzo przystepnie i wszystko bylo naprawde dopracowane swietnie, dbalosc o gosci, o ich komfort, obsluga rewelacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 40

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie na GdzieWesele.pl mają tam ogromny wybór w przystępnych cenach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny są różne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pią 10 Sty 2020, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooj to zalezy... nie ma jakiejs konkretnej ceny wspolnej dla wszystkich sal uśmiech nawet menu ma wplyw na cene. W inowroclawiu maja fajna sale, z mozliwoscia noclegow dla gosci, a dla nas to byl priotrytet, Karczma Kujawska, z czystym sumieniem moge polecic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group