Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

EKOLOGIA
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 14:00    Temat postu: EKOLOGIA Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanie- czy kierujecie się ekologią w swoim życiu? mnie ostatnio zainteresował ten temat. ja zaczęłam od eliminacji foliowych toreb, dlatego kupiłam torby non woven. kolejnym wyzwaniem, które chcę podjąć, jest zero waste. co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna inicjatywa, popieram. Ale np. z poruszania się autem nie umiałabym zrezygnować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 20 Lip 2019, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również popieram, małe kroki do celu uśmiech

---
https://www.target.com.pl/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marian88
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie 21 Lip 2019, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się być ekologiczny by nie dewastować środowiska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekologicznym można być na wiele modeli. Najważniejsze aby nie dokładać naszej planecie tylko ją wspomagać.
Zerknij sobie tu https://cleanerenergy.pl/e-mobilnosc/ i zobacz w jaki sposób możesz jej pomóc.
Mi osobiście marzy się taki ekologiczny samochód, a Ty co robisz dla swojej planety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 24 Lip 2020, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała rzecz, a powielana przez tysiące osób już bardzo dużo może zmienićoczko Tak to wygląda właśnie z dbaniem o środowisko. Mogą was tu myślę również zainteresować propozycje od http://betterbetter.com Znajdziecie tu ekologiczne meble i inne elementy wyposażenia wnętrz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi przy budowie domu marzy się montaż paneli fotowoltaicznych, dzięki którym po kilku latach będę miała darmowy prąd i ogrzewanie, a dodatkowo pewność, że zrobiłam wszystko, aby ekologia jeszcze bardziej nie ucierpiała. Polecam firmę re:spect energy, która się tym zajmuje od kilku lat i także mają na celu ochronę środowiska. Mają prąd tylko od zielonych dostawców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze codzienne decyzje mają na to ogromny wpływ oczywiście, raz mniejszy, raz większy. Ja teraz zastanawiam się nad tym jakie ogrzewanie zamontować w swoim nowo budowanym domu. Opcji jest dużo i też oczywiście biorę pod uwagę te ekologiczne, bo wcale nie są one drogie i mogą się na przestrzeni lat b bardzo opłacać. Firma https://erco-pompyciepla.pl/wentylacje-i-rekuperacje/ proponuje zarówno pompy ciepła, jak i świetną rzecz jaką jest wentylacja mechaniczna. Takie połączenie to bardzo dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, ciekawym zjawiskiem jest powstawanie ozonu. Staramy się ponoć zapobiegać jego skutkom, ale czy prawidłowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 3 Maj 2021, 11:51    Temat postu: pellet Odpowiedz z cytatem

Ja również chcę dbać o środowisko. Na początek postawiłam na wymianę pieca i rozpoczęłam ogrzewanie pelletem. zamawiam go zawsze u http://www.maximer.pl/ jest to najlepszy producent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group