Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
z0wie
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 19

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W świecie motoryzacji wiele się pozmieniało przez ostatnich kilka lat. Ciekawym hobby jest śledzenie znanych serwisów poruszających ten temat. Zakup samochodu to od zawsze bardzo trudna decyzja do podjęcia. Z jednej strony szukamy oszczędności, a z drugiej mamy świadomość bezcelowości tego działania. Chodzi mi tutaj o dłuższą perspektywę gdzie często to co wydamy na naprawy używanego samochodu, moglibyśmy wydać na spłacanie raty nowego. Jeśli chodzi o sprawdzone marki z możliwością finansowania zakupu, to zdecydowanie Nissan - https://www.nissanfinance.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia-w-kredycie jest godny uwagi. Wystarczy zobaczyć w sieci jakie wiele prestiżowych nagród zdobywa ta marka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Ci polecić takie rozwiązanie jak profesjonalny autoserwis 24h Kraków Euro Hol: https://eurohol.pl/autoserwis/ . Osobiście jestem z niego bardzo zadowolona. Regularnie korzystam, jeżdżę na przeglądy, wszystko jest w porządku. Oni oferują też usługi pomocy drogowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2022, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam niedawno skorzystałem. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie usługi firmy americar , która zajmuje się importowaniem samochodów z USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz codziennie dojeżdżam do pracy. Dlatego też postanowiłam zakupić samochód. Może coś polecicie?

_________________
Dekoder VIN
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekbak221
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 9

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2022, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno znalazłem atrakcyjny portal, w którym przestudiowałem tekst skupiający się na tym zagadnieniu. Zobaczcie sami i poinformujcie co o nim uważacie -odkup aut uzywanych warszawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście zwolennikami aut prosto z salonu czy używanych. Ja widzę plusy i minusy każdego z tych wyborów. Mój brat za to zawsze decydował się na zakup używanych samochodów z tego salonu: https://www.autocentrumlis.pl/oferty/samochody-uzywane i nigdy się na nich nie zawiódł. Można tam wyhaczyć naprawdę fajne perełki w super atrakcyjnych cenach. Macie już jakieś auto na oku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie tak dawno kupiłam nowy samochód u dealera. Przejrzałam różne oferty, aby być pewną swojej decyzji uśmiech i udało się. Teraz mogę cieszyć się nowym samochodem i komfortową jazdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 9 Maj 2022, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zakup auta nie był szybki, ponieważ po sprawdzeniu historii na stronie https://sprawdz.vin/ okazało się, że samochód był po wypadku. Jeśli chodzi o kupowanie samochodu, to zawsze warto sprawdzić go po numerze VIN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Pon 9 Maj 2022, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was obecnie opłaca się zakupić samochód prosto z salonu samochodowego?

spodnie odblaskowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 10 Maj 2022, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy sprzedają auta na części. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest skup katalizatorów, który oferuje sporo pieniędzy za konkretny model katalizatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group