Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Medycyna estetyczna - czy ktoś z was korzystał?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roughraq
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pią 2 Lip 2021, 13:55    Temat postu: Medycyna estetyczna - czy ktoś z was korzystał? Odpowiedz z cytatem

Wiele moich koleżanek korzysta z usług różnych klinik i bardzo polecały np. zabieg jakim jest - http://www.dermedik.pl/medycyna-estetyczna/botox-usuwanie-zmarszczek-mimicznych/ Podobno botoks w medycynie estetycznej jako antidotum na zmarszczki, jeszcze nie korzystałam ale zastanawiam się i szuka opinii innych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Wto 6 Lip 2021, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne, ze tak uśmiech i ja i większość moich koleżanek korzystamy regularnie, w pewnym wieku już trzeba uśmiech a jeśli chodzi o konkretny salon to polecam zdecydowanie Magiczną Klinikę. Znajdziecie ich w wielu róznych miastach w kraju. Super lekarze, konkurencyjne ceny, obsługa na wysokim poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 8 Lip 2021, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

botox to juz dawno odchodzi w niepamiec, duzo efektywniejsze i bezpieczniejsze zabiegi jak np https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/osocze-bogatoplytkowe-hd-arthrex-acp-czynniki-wzrostu/ wypieraja go z rynku. Warto sie zastanowic, bo zabiegi z osoczem zapewniaja bardzo fajny, naturalny i dlugotrwaly efekt uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Nie 11 Lip 2021, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że korzystałam z medycyny estetycznej i uważam to za bardzo dobrą decyzję w moim życiu. Miałam kompleksy przez które czułam się po prostu źle, dlatego postanowiłam umówić się na wizytę do Centrum Damiana https://damian-cme.pl/ gdzie doradzili mi i przede wszystkim pomogli w moim problemach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Sro 14 Lip 2021, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ja regularnie sobie chodzę na różne zabiegi. Ale na pewno najlepszym jak do tej pory była depilacja laserowa o której możecie sobie poczytać na https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Nie 25 Lip 2021, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest dla ludzi, również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, o ile potrafimy z nich korzystać uśmiech A, i kluczową kwestią jest również korzystanie z usług profesjonalistów, tak aby sobie pomóc, a nie zaszkodzić. I tutaj szczerze mogę wam polecić klinike https://malaklinikaurody.pl/ w Trójmieście. Sama byłam tam ostatnio na kilku zabiegach i bardzo polecam.

Ostatnio zmieniony przez klarka12 dnia Czw 19 Sie 2021, 12:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak medycyna estetyczna - to tylko w Neo Beauty w Łodzi. Zajrzyjcie na ich stronę: http://neobeauty.pl/ . Tam znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat najróżniejszych zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystalam i bardzo sobie chwale uśmiech u pani dr Zukowskiej w Łodzi bylam dwa razy na zabiegach, swietna sprawa i efekty super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vancia
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 38

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 22:26    Temat postu: zmarszczki Odpowiedz z cytatem

Zmarszczki miałam wypełniane w łodzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej,. Na pewno wróce za kilka miesięcy na ciąg dalszy...warto zadbac o siebie w każdym wieku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 4 Sie 2021, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renni napisał:
No jasne, ze tak uśmiech i ja i większość moich koleżanek korzystamy regularnie, w pewnym wieku już trzeba uśmiech a jeśli chodzi o konkretny salon to polecam zdecydowanie Magiczną Klinikę. Znajdziecie ich w wielu róznych miastach w kraju. Super lekarze, konkurencyjne ceny, obsługa na wysokim poziomie.


zgadzam się z Tobą renni, ja też jestem stała klientką Magicznej Kliniki uśmiech ostatnio byłam u pani doktor na zabiegu likwidacji lwiej zmarszczki, efekt jak zwykle wow uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group