Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie body

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rhody
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 16:24    Temat postu: Jakie body Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie jakie body wybrac. Interesuje mnie wysoka jakosc przy rozsadnej wycenie. Preferuje zakupy online takze mile widziane propozycje i porady na co zwracac uwage.

Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja89
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon 22 Lip 2019, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poruszyłaś bardzo wrażliwy temat ponieważ każda z nas chce wyglądać szczupło i atrakcyjnie. Mnie trochę jednak dziwi do czego kobiety są w stanie się posunąć by zrealizować ten cel. Mało się słyszy o różnego rodzaju operacjach plastycznych? Szczerze to nigdy nie zdecydowałabym się na taki ruch. Przecież można osiągnąć upragniony rezultat stosując dietę oraz parę sztuczek z zakresu tego jak się ubierać. Wszelkie niedoskonałości sylwetki można ukryć dzięki dobrze dobranemu body. Kojarzy się ono z elegancką bielizną nie bez powodu. Pierwsze modele tego elementu stroju właśnie pełniły rolę elastycznej bielizny. Największą popularność zyskało w latach 80 kiedy kobiety zaczęły być bardziej świadome tego co noszą pod ubraniem. Zainspirowało to producentów do projektowania tego rodzaju bielizny. Aktalnie można bez problemu dostać ją w sklepach Gatta - https://www.gatta.pl/pl/ Pytanie jakie należy sobie zadać to w jakim celu je kupujemy bo może służyć jako zmysłowa bielizna czy sporty strój. Napewno znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sob 19 Paź 2019, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta chce być atrakcyjną dla swojego faceta. A że moja siostra ma troszkę brzuszka to postanowiła jakoś go choć troszkę zatuszować by pięknie wyglądać na randce. Poprosiła mnie o pomoc a ja wpadłam na pomysł by kupiła taką bieliznę wyszczuplającą. Więc zamówiłam jej na https://www.ceneo.pl/Bielizna_modelujaca bardzo fajną bieliznę, która z pewnością troszkę zatuszuje jej ten brzuszek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Wto 12 Lis 2019, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zobacz sobie na - https://valetta.pl/ mają dość sporo bielizny w tym body do wyboru. Ja się jeszcze u nich nigdy nie zawiodłam jeśli chodzi o jakość uśmiech pięknie rzeczy przychodzą a do tego przesyłka zawsze dość szybko dociera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 28 Paź 2021, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz fajne body to koniecznie wejdz sobie na https://lovita.pl/ Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić ofertę sklepu Maybella w którym znajdziesz piękne propozycje pięknych strojów kąpielowych m.in w wydaniu monokini z resztą ja sama kupiłam sobie u nich ostatnio kilka pięknych bikini i jeszcze koronkowych majteczek w przystępnej cenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę polecić sklep internetowy https://diores.pl/. Mają bardzo szeroki wybór bielizny damskiej. Jakiś czas temu zamawiałam u nich bieliznę erotyczną. Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moniczka33
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 63

PostWysłany: Sro 4 Maj 2022, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Valetta w którym można liczyć na świetną jakość, stylowe propozycje również w wydaniu koronkowym i jednocześnie bardzo dobrych cenach. Myślę, że się nie zawiedziecie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group