Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wspomnienie; Wesele, Tarnow
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
dobrze, że możemy śledzić opinie o danym miejscu, ale uważam, że w większości przypadków to i tak loteria. Nawet jak coś ma nieskazitelną opinię to może pechowo nagle niespodziewanie schrzanić się wszystko Rolling Eyes oczywiście żadnej Parze tego nie życzę... i sama będę unikać miejsc gdzie ludzie piszą że jest nie tak jak chcieli język statystycznie zminiejszy to prawdopodobieństwo pecha Evil or Very Mad


Zgadzam sie. Sama bylam na weselu, gdzie nagle prad siadl, bo jakas awarie w elektrowni mieli. Ale po godzinie prad przywrocili i wesele sie udalo. Tylko obsluga mnie i nie tylko mnie wkurzala, bo kiedy orkiestra zaczynala grac i goscie szli sie bawic, to wtedy oni wnosili cieple dania na stol :/ Wiec mysle, ze na to tez trzeba zwracac uwage, zeby obsluga byla zgrana z orkiestra.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Allayna
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno co słyszelismy o tym lokalu to to ze do butelek po 2L Coca-Coli przelewają cole z BIEDRONKI krzyk wiec powiedzialam ze sobie czegos takiego nie zycze i efekt ył taki ze na stołach nie było nawet coli podroby - nie było nic zadnych napojów kolorowych krzyk Tylko rozcieńczne soki w dzbankach i najtańsza woda mineralna (coś a'la lider price) Jak moj mąż sie poszedł upomnic o napoje to jej mężulek wyskoczył o niego ze nic nie bedzie bo nie miało być.

No o tej Coli to też słyszałam że przelewają bo ktoś z moich znajomych mówił ze zakretka sie nie zgadzała z rodzajem napojów zwłaszcza niebieska z Pepsi do czerwonej z Coca coli i po tym sie zorientowali młodzi a cxo z tego wynikło to nie wiem do końca.
A i tam ta właścicielka nam mówiła bodajże że za lokal czeba zapłacić w dzień wesela do północy najpóźniej heh no teraz juz sie nie dziwie dlaczego ma takie warunki z zapłatą za wynajem lokalu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martak110
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Sob 1 Sie 2009, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam kazała do 20 zapłacić, teraz sie tez nie dziwie ze tak wczesnie bo w iinnychh lokalach płaci sie po zakończeniu wesela, ale sie wycwaniła bo w trakcie wesela nikt nie ma czasu jej nic powiedziec płai sie i wraca do zabawy a po weselu to na spokojnie to ja bym wojne zrobiła (pewnie nie jeden zrobił)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janeczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob 22 Sie 2009, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęscie dla tych co tam zamierzają robić wesele w VEGAS my mamy całkiem pozytywne wrażenia. Wesele miałem teraz w lipcu. Lokal ok. A jedzenie , ludzie na co wy tak psioczycie, nawet moja mamuśka nie narzekała, goście tez z tego co wiem byli zadowoleni. Jeżeli chodzi o jedzenie to faktycznie nie zwracają (ale o tym powiadomiła mnie włascicielka już na etapie zawierania umowy) ale za to nikt nie chodził głodny co się teraz po innych weselech lubi zdarzyć. Kelnerki też się uwijały. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martak110
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janeczek to miałes szczescie .... bo nie tylko ja mam takie negatywne wrazenia na temat postepowania właścicieli,cały czas podkreślam ze lokal jest ok podobał nam sie i dlatego zdecydowalismy sie go wynająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jullli
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei wystawiam pozytywną ocenę D.W. Vegas. Ponad tydzień temu miałam tam przyjęcie weselne i muszę pochwalić właścicielów, jako iż staneli na wysokości zadania. Też się przeraziłam jak przeczytałam, tyle niepochlebnych wypowiedzi, ale porozmawiałam z właścicielką i krok po kroku ustalałyśmy dość szczegółowo menu i inne rzeczy związane z organizacją przyjęcia. Moi goście i ja sama byłam baaardzo zadowolona. Stoły były tak bogato zastawione, gdy tylko widziałam, że czegoś brakuje, czy sałatki czy np. winogron, kelnerzy od razu podawali to o co poprosiłam. Ponad to obiad był syty, dania w ekspresowym tempie docierały na stoły, były gorące ( w tym rosół był gorący co się rzadko zdarza), wszystko sprawnie szło bo przy obiedzie obsługiwało 4 kelnerki i pan kelner:) Byłam bardzo zaskoczona bo miały być tylko 3 kelnerki, a było aż 5 osób z obsługi, nie wliczając w to kucharki. Jedzenie było smaczne. Zaraz po obiedzie był serwowany tort, który zrobił furorę. Trzy piętrowy, wysoki, przyozdobiony masą róż i w dodatku był taki pyszny. Goście byli tak pojedzeni i naprawdę nie brakowało niczego. Ponad to po przyjęciu kelnerki zapakowały wszystko co chcieliśmy zabrać ze stołów, zwrócono nam tort który został i w dodatku ciepłe dania. Obiecałam sobie, że napisze o tym wszystkim na forum, bo naprawdę staneli na wysokości zadania i wszystko się pięknie udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martak110
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2009, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jullli Dobrze ze miałas kilkanaście moich wzkazówek na prv to wiedziałas na co zwracać uwage,szkoda ze Ja nie miałam tyle szczęścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksags
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: tarnów

PostWysłany: Sob 3 Paź 2009, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuje swoje wesele w 2011 roku, zarezerwowałam już sale w domu weselnym w Wierzchosławicach, koło Tarnowa.Czy bawiła się któraś z was w tym domu weselnym już. Chciałabym usłyszeć jakieś opinie na temat tego miejsca, bede wdzięczna za każdą pomoc bądź wskazówkę dotycząca DW Wierzchosławice za Ostrowem. pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martak110
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Sob 3 Paź 2009, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety zadnych szczegułów na temat tamtego lokalu nie znam,nie braliśmy pod uwage tych okolic szukając lokalu dla siebie,ale moja kolezanka tam miała kilka tak temu i raczej nie narzekała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 23 Lut 2010, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masakra jakaś.... Ale tak się zastanawiam..Czy zachowanie właścicielki nie zaniepokoiło Was poczas wstępnych rozmów?Bo ja czytając to napewno nie zdecydowałabym się na ten lokal juz po pierwszej konfrontacji z właścicielką... i jak to może nie być menu???hm...My zanim wybralismy się na rozmowę z właściciela naszej sali, wiedzieliśmy na 99%, że tam odbędzie się wesele dlatego, że mieliśmy okazję być tam wcześniej gośćmi weselnymi i odrazu wiedziałam, że swoje wesele będę chciała mieć właśnie tam.Ale o tym oczywiście nie powiedzieliśmy właścicielce,czekaliśmy jak sama będzie chciała nas zachęcić do skozystania z jej usług. Przede wszystkim była cholernie miła!!pokazała nam 2 rodzaje menu i jedno mamy sobie wybrać,można je mieszać ze sobą i powiedziała prawie krok po kroku jak wygląda u niej wesele,potem oprowadziła nas po sali.Pytała jakie są nasze wymagania co jest dla nas ważne itp i na nas i na naszych rodzicach zrobiła mega dobre wrażnie,widać, że swoich klientów traktuje bardzo poważnie i bardzo lubi to co robi. Napewno gdyby zachowywała się tak jak ta z VEGAS podziękowałabym jej odrazu! Szczerze współczuję!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group