Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wspomnienie; Wesele, Tarnow
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 14 Sie 2008, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja też jest wypróbowana. wszyscy chwalą salę, obsługę i jedzenie. mam nadzieję że nic się nie zmieni przez rok.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejti
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 44
Skąd: śląsk.

PostWysłany: Czw 21 Sie 2008, 2:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o masakra... Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Sob 4 Paź 2008, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o mamusiu... Shocked

ja sprawdzone sale to mam tylko w Parku Chorzowskim [ale to było 11lat temu Rolling Eyes ] i w Skrzyszowie.... [średnio mi się podobało osobiście, też był problem, ale nie aż taki]

tyle że mam w planach te wypatrzone sale sprawdzić osobiście w sensie pojechać, rozejrzeć się, może zjeść tam coś na miejscu... ogólnie wybadać jak wygląda, jak obsługa itp.
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 18 Paź 2008, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze takie cyrki się dzieją w XXI wieku?pytajnik Ludzie... Shocked
My na szczęście mamy sprawdzoną salę. Wszyscy znajomi sobie chwalili...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Wto 23 Gru 2008, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam ten wątek i zaczynam się zastanawiać co zrobić:
Po I upatrzyliśmy nową salę gdzie jest umiarkowanie tanio tzn. jest 120zł od osoby a w tym jest oprucz meni co tam wchodzi to jeszcze napoje, owoce, kawa i herbata a ciasta, tort i alkohol sami załatwiamy ale jest jedno ale to nie jest sprawdzona sala.
Po II czy wynająć sprawdzoną salę w tej samej cenie ale beztych owoców i napoji gdzie i to trzeba załatwiać.
Ehh... muszę to przedyskutować z TZ i rodzicami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martak110
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Sro 22 Lip 2009, 11:09    Temat postu: tragiczna właścicielka lokalu Odpowiedz z cytatem

Ja też niestety mam niemiłe wspomnienia i to z WŁASNEGO WESELA smutny
Nasze wesele odbyło sie w domu weselnym VEGAS w Nowodworzu (Nowodworze)k/ Tarnowa. Pisze to aby przestrzec inne pary przed tym lokalem Moze zaczne od początku.
Zaczeło sie od obiadu. Było tylko 2 kelnerki na ponad 90 osób Shocked przy czym kuchnia jest na dole a sala do jedzenia na I pietrze. Obiad zaczoł sie od zimnego i NIESŁONEGO rosołu,gdy szwagier poprosił o przyprawy kelnerka stwierdziła ze są tylko 2 komplety na stanie i musi poczekac az inni goscie zjedzą i dopiero mu da,wiec rece opadły.Czas na drugie danie: Kelnerki podały półmisek z ziemniakami na 5 osob(państwo młodzi i roddzice pani młodej) a reszta( rodzice młodego) siedzą isie patrza przy pustych talerzach to samo z mięsem,ale nic myśle sobie spokojnie proboje ziemniaki a tu znów szok Shocked ziemniaki nie słone myslałam ze eksploduje. Po obiedzie miał być tort kilka razy mowiłam kelnerkom,nagle one podają lody (kupione we własnym zakresie,nie wliczone w cene ) rozdały polowie gości a ja sie pytam czemu one nie są polane sosem czekoladowym,na to kelnerka odpowiada ze kucharka takie kroi wiec ona takie podaje. Nerwy niesamowite.
NASZ PIERWSZY TANIEC najważniejszy moment tańczymy tańczymy goście w kółeczku wokól nas a tu włascicielka przepycha sie do nas na środek i mówi zeby zamknąć auto bo zaraz bedzie padać no myślałam ze ją zabije kierowcy stali na boku to nie mogła im tego powiedziec tylko młodym podczas pierwszego tańca. takich wpadek było mnustwo,dużo by opisywać,z tego co wiem to nie tylko nam takie atrakcje robiła ale to juz mało ważne,wiec jeżeli ktoś chciałby tam robić wesele to ODRADZAM ,lepiej mieć miłe wspomnienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Allayna
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Vegas to tez słyszałam negatywne opinie... Ale wybierając z siostrą lokal na wesele postanowiłyśmy tam zajrzeć. Juz pominę fakt ze sam budynek odbiegał od budynku ze zdjęcia które widziałyśmy w internecie. Na właścicielkę czekałyśmy 40 minut aż raczyła przyjść z domu które sąsiaduje z budynkiem. Zostaliśmy wprowadzeni przez kuchnie na parterze później schodami w górę aby oglądnąć sale. Wszystko by sie wydawało ok dopóki nie doszło do pytań o cenę i menu. Właścicielka na pytanie czy można zobaczyć menu odparła ze jadłospis wybiera para młoda bo oni gotują tam wszystko... na moje głupie pytanie czy " również mięso z aligatora" kobieta zrobiła dziwna minę i stwierdziła ze nie wiec jak wszystko to wszystko a tu jednak nie wszystko. Placki twarde czyli bez masy bez galaretek. Drugim problemem była cena gdyż na pytanie ile płaci sie za dzieci do 9 roku życia właścicielka odpowiedziała " że tak jak za osoby dorosłe bo dzeci jedzą i piją na weselu więcej niż osoba dorosła" więc nie ubliżając nikomu to albo u mnie w rodzinie są takie wyjątki że dzieciaki jedzą mało albo u tej Pani.
O TARNOWIANCE tez słyszałam negatywne opinie zwłaszcza jeśli chodzi o jedzenie. W pierwszym roku działalności TARNOWIANKA była bez zastrzeżeń natomiast teraz jest podobno masakra wszystko tanim kosztem i podobno co nie idzie to zamrażają na następne wesele. Jedynie to maja tylko dobra lokalizację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niedowiarek czytam i własnym oczom nie wierzę, dziewczyny przerażacie mnie smutny
my też mamy salę niesprawdzoną, moja przyszła teściowa znalazła tylko krótką wzmiankę o tym że ktoś tam robił wesele i było wporządku, a poza tym nic :/
zaczyna się zastanawiać teraz
ale coś już wymyślę, żeby sprawdzić co i jak

jeśli ktoś coś słyszał o hotelu Almarco w Środzie Wielkopolskiej to będę wdzięczna za info

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, że możemy śledzić opinie o danym miejscu, ale uważam, że w większości przypadków to i tak loteria. Nawet jak coś ma nieskazitelną opinię to może pechowo nagle niespodziewanie schrzanić się wszystko Rolling Eyes oczywiście żadnej Parze tego nie życzę... i sama będę unikać miejsc gdzie ludzie piszą że jest nie tak jak chcieli język statystycznie zminiejszy to prawdopodobieństwo pecha Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martak110
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OOO to widze ze ona nie tylko do mnie miała takie gadki . głupek Przy podpisywaniu umowy nie zapytałam o koszt za dzieci bo było to dla mnie oczywiste ze pewnie bedzie 50 %(jak w wiekszości lokali),gdy do niej poźniej zadzwoniłam to własnie usłyszałam ten sam tekst "ze ona ma wnuki i wie ze dzieci jedzą tyle samo co dorośli a piją nawet wiecej" wiec ja zamarłam na te słowa i jej tłumacze ze to sa małe dzieci (3-4 lata),ze beda do 19:00 i ze bedzie ich najwyzej 4,a ona mi na to ze przy 4 dzieci to jest 300 stratna i ze ona na tym nie wyjdzie wiec dzieci 100% płatne.
Jedno co słyszelismy o tym lokalu to to ze do butelek po 2L Coca-Coli przelewają cole z BIEDRONKI krzyk wiec powiedzialam ze sobie czegos takiego nie zycze i efekt ył taki ze na stołach nie było nawet coli podroby - nie było nic zadnych napojów kolorowych krzyk Tylko rozcieńczne soki w dzbankach i najtańsza woda mineralna (coś a'la lider price) Jak moj mąż sie poszedł upomnic o napoje to jej mężulek wyskoczył o niego ze nic nie bedzie bo nie miało być.
Po weselu wyraziłam swoje zdanie przez telefondo niej to właścicielka oburzona powiedziała ze powinnam zjeść, podziekować z pocałowaniem ręki i wyjść a nie miec pretensje i szczeliła słuchawką.
Dodam ze wesele mogło byc tylko do 5 rano wiec gdy 5 wybiła właścicielka nas wygoniła na zewnatrz i ja w suni slubnej stałam przed lokalem i czekałam na transport.
Totalna porażka. Własnie dlatego to wszystkko opisuje aby inne pary nie miały takich nerwów w najpiękniejszy dzień w swoim zyciu

Co do tarnowianki to własnie ostatnio słyszałam kilka negatywnych opini,ja tam kilka lat temu miałam studniówke i byłam zadowolona,przed weselem tez tam dzwoniłam ale cena mnie nie zadowalała. Moja kolezanka tam miała to głównie narzekała na kelnerów bo dziewczyna była w rozsznurowanych glanach a jej chłopak tez nie był odpowiednio ubrany a poza tym caly czas siedzieli i sie całowali zamiast obsługiwać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group