Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wspomnienie; Wesele, Tarnow
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goscweselny
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1

PostWysłany: Wto 9 Paź 2007, 15:50    Temat postu: Wspomnienie; Wesele, Tarnow Odpowiedz z cytatem

Oto historia pewnego wesela napisana ku przestrodze młodym ludziom, którzy sami organizują wesele.
Przyjęcie weselne.
Problemy zaczęły się już przy obiedzie. Na rosół goście zostali zmuszeni czekać całą godzinę. Po zjedzeniu rosołu obsługa zabrała się do roznoszenia drugiego dania. Najpierw na półmiskach przyniesiono ziemniaki dając jeden półmisek na ok. 15-20 osob. Jeżeli ktos już dostal ziemniaki musial czekac nastpne 15-20 minut na przyniesienie mieca. Była to pieczen pokrojona w Plasterki. Kelner dajc tace jednemu z gosci do reki rzucil haslo, ze: „Państwo młodzi życzyli sobie, aby każdy wzioł 2 kawałki” Po takim tekscie osobom, które to słyszały odbralo apetyt. Doczekawszy się na pieczen, nie moglem ustalic, czy czy mam już te przepisowe dwa kawalki, czy tez nie, ponieważ pieczen „troszke” się rozpadla i przypominala troche gularz. Skompletowawszy ziemniaki i pieczen (sałatki już nie zdążyłem) zabralame się do jedzenia. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po skonczeniu posiłku pojawila się kelnerka z sosem do miesa!wykrzyknik
Czas na deser. Bardzo powoli zaczely pojawiac się szarlotki. Ktos tam zapytal się o kawe, a kelnerka na to: zaraz sprawdze i po chwili: „tak, kawa i herbata bez ograniczen” i zniknęła.
A to był dopiero początek….
I kto uwierzy, ze to wszystko dzialo się 06/10/2007 w centrum Tarnowa w trzygwiazdkowej restauracji „U Jana”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ja pierdzielę, ale masakra....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra, no ale niestety czasem takie sytuacje się zdarzają. Szkoda tylko, że nikt wcześniej nie jest wstanie przewidzieć co może nas spotkać. Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Pią 21 Mar 2008, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam na szczęście miłe wspomnienia:) Kelnerki były ładne i miłe ku uciesze płci męskiej:). Uwijały się jak małe mróweczki. Były na każde życzenie gości, czy to była kawa, herbata i czy też lampa szampana. Jedzonko było gotowane w ten sam dzien od rana. Wszystko świeże i pachnące. Dj - wodzirej też nam dopisał, zabawiał gości, puszczał kawałki pasujace do wieku osób bawiących sie na parkiecie. Po humorach gości widac było, że impreza sie udała.... Po weselu stwierdzilismy z mężem, że możemy jeszcze raz brać slub i wyprawiac wesele! Bardzo nam sie podobało.... Az się leżka kręci... Troszkę wam zazdroszczę , ze ten dzień jeszcze przed wami:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po przeczytaniu posty "ku przestrodze" zaniepokoiłam się...
sami znaleźliśmy salę, nie mamy o niej opinii od znajomych tylko tyle - jakie wrażenie na nas zrobił właściciel....

mam nadzieję, że nas nie spotka taka sytuacja i że wszystko się uda...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie z tego powodu ja się zdecydowałam na sprawdzoną salę mimo że miała do wyboru może i ładniejszą ale niestety nie pewną w obsłudze i daniach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2008, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ze względu na to że jesteśmy pierwszą para pobierającą się wśród najbliższych znajomych nie mamy sprawdzonych sal...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaatia
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2008, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś bawił się na weselu w Tranowiance i może podzielić się swoimi uwagami?
_________________
Nasz ślub: 06.09.2008 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Głodziiila
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: też sie zastanawiam

PostWysłany: Pią 8 Sie 2008, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaatia napisał:
A czy ktoś bawił się na weselu w Tranowiance i może podzielić się swoimi uwagami?

Ja tam byłm na weselu u znajomeji uhh byłam taka zła że z wesela wyszłam.Ale zaczne od początku:
Na obiedzie zaczeło się snuć pasmo problemów! na rosół czekaliśmy 2i pół godziny! pużniej znowó czekalismy pół godziny na ziemniaki w półmiskach a kediy spytałam kelnerki:"Przepraszam mogę prosić herbaty?" a ona do mnie:"proszę chwilkę poczekać" i wiecie co zrobiła nie zgadniecie! wyjechała z takim czymś zaczeła krzyczeć:"Krsyia sprawdź czy jest jeszcze herbata!' to mnie zamórowało dobra poszła mi po ta herbate a kiedy przyniosła ją na tacy prawie na mnie nie wylała.Dostały się wreście ziemniaki n stół a kiedy sobie nalożyłam kelnerpodszedl wziol mi talez z przed nosa i takie cos:"Pani wybaczy ale pannie młodej zabrakło bo zjadla".Dostalismy wkoncumieso.Czekamy i czekamy na sos do niego.Ok.Dostaliśmy.Kelnerka zaczeła chwiać się z tacą.I co zrobila?!.WYLAŁA NA MNIE CAŁE DWA DZBANECZKI SOSU! zderwowałam się ipociagłam mojego chłopaka za ręke wyszliśmy.Na deserze już nie byłam.Powiem tez że młodzi sami wybierali sale!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pią 8 Sie 2008, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście, że my mamy wypróbowaną salę. Gdyby coś takiego miało miejsce na moim weselu, to chyba popłakałabym się ze złości i żądałabym obniżenia opłaty.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group