Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabiegi uroda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pią 23 Kwi 2021, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj też koniecznie o codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Jest to bardzo ważna kwestia. Jeśli chodzi o kremy do twarzy to rzuć okiem na produkt natura siberica caviar de russie https://naturasiberica.com.pl/pl/products/odmladzajacy-krem-do-twarzy-caviar-de-russie-biala-syberia-731.html . Sądzę, że będziesz z niego zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2021, 11:54    Temat postu: Zabieg na ząbki Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy któraś z Was korzystała może z aparatu nakładkowego? Zastanawiam się czy faktycznie jest on niewidoczny i rzeczywiście daje rezultaty. Znalazłam artykuł na blogu https://dobrywybor.com.pl/ i sama już nie wiem... jeśli macie jakieś opinie proszę o komentarz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 29 Kwi 2021, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym dowiedzieć się czy któraś z Was stosowała któryś z poniższych zabiegów?
- lipoliza iniekcyjna twarzy/podbródka
- wolumetria twarzy https://klinika.cudmed.pl/blog/co-to-jest-wolumetria-twarzy/ - nad tym w sumie zastanawiam sie najbardziej, sporo czytałam na temat zabiegu
- HIFU 4
Jakie macie opinie na ich temat? Który daje najlepszy efekt kondycji skóry a także wyszczuplenia twarzy, itp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 14 Cze 2021, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w planach macie poprawić swoją urodę, to dobrze będzie jeśli zdecydujecie się na medycyna estetyczna warszawa Ja dość długo byłam sceptycznie nastawiona do takich zabiegów, ale kiedy zobaczyłam efekty na swojej twarzy, to zmieniłam zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to ja jestem zdania, że nie ma tego złego, jeśli się ma odpowiednie rozwiązania i wie się, co tak naprawdę chce się robić. Ja się dopiero uczę, stąd takie https://www.sztukakosmetologii.pl/laminacja-rzes-na-czym-polega/ podpowiedzi blisko mnie. Nadal wiele muszę się dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa! Skoro dzisiaj faktycznie macie taką możliwośc, to zdecydowanie powinniście to wykorzystać. Ja już teraz mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzały do https://saywowclinic.pl/osocze-bogatoplytkowe-dla-kogo-przeznaczony-zabieg-wyglada-sa-efekty/ i dowieadziały się więcej na temat zabiegów osoczem bogatopłytkowym. Wiele kobiet się teraz na to decyduje, co mnie nie dziwi, biorąc pod uwagę efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pią 16 Lip 2021, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie o siebie kompleksowo zadbać, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/mezoterapia-iglowa . Jest tam bowiem ciekawa propozycja, jeśli chodzi o różnego typu zabiegi. Między innymi można się tam umówić na mezoterapię igłową. Poczytajcie sobie na temat usług oferowanych przez ten gabinet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 16 Lip 2021, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że z zabiegów medycyny estetycznej korzystają głównie kobiety, ale znalazłem się koniec końców w tej mniejszości jaką są mężczyźni. Zdecydowałem się na zabieg korekcji kształtu nosa u dr Żukowskiej w Łodzi i muszę przyznać, że nie żałuję z podjętej decyzji. Bardzo podobało mi się podejście pani dr, która jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Czułem się pewnie w jej rękach i mogę polecić każdemu, kto się waha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodna12
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2021
Posty: 13

PostWysłany: Sro 21 Lip 2021, 10:25    Temat postu: Przygotowania do ślubu - zabieg bankietowy Odpowiedz z cytatem

Ja z czystym sercem polecam zabieg bankietowy w gabinecie kosmetycznym w Kórniku . To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie wykorzystywane w usuwaniu różnych niedoskonałościami skóry. Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na odpowiednią głębokość, wykorzystując zjawiska: mezoporacji i elektroosmozy. Trwa około godziny i po nim skóra jest super rozjaśniona i przebarwienia znikają. Sińce pod oczami Też Very Happy
_________________
Boho rządzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 4 Sie 2021, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak najbardziej nie mam nic przeciwko zabiegom związanym z medycyną estetyczną uśmiech sama chodzę do Magicznej Kliniki i uwazam, ze są świetni uśmiech nie dośc, ze zabiegi są robione tylko przez doświadczonych lekarzy to jeszcze ceny mają tu wyjątkowo atrakcyjne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 6 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group