Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabiegi uroda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lodzinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 25

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 12:10    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Pracuję jako kosmetyczka i bezpieczeństwo moje oraz moich klientów jest bardzo ważne. W tej pracy rękawiczki medyczne w tej chwili nie są czymś nowym w tej branży. Każda kosmetyczka, której zależy na bezpieczeństwie po prostu musi ich używać. Ja zamawiam zazwyczaj z tej firmy https://www.grupa-anmar.pl/anmar/rekawice-medyczne/ Doskonale się sprawdzają i można kupić takie, które nie uczulają. Jest to ważne szczególnie jeśli nosisz rękawiczki przez długi czas w ciągu dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno właśnie zapisałam się na kwasy do https://bonjour-gliwice.pl/ . Powiem wam, że jestem mega zadowolona z wyboru. Moja skóra wygląda teraz o niebo lepiej, jest bardziej oczyszczona, wygładzona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że kobieta od czasu do czasu powinna zadbać o siebie i wybrać się do salonu kosmetycznego . Ja staram się co parę miesięcy chodzić do https://wellness-empire.pl/ , aby poprawić co nieco i zadbać o swoją skórę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Pią 6 Maj 2022, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie chodze do kosmetyczka Świdnik i jestem mega zadowolona. Żałuję, ze tak długo zwlekałam z umowieniem się na zabiegi. Uważałam, ze mi to nie potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kuvalis.fidel
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Sob 7 Maj 2022, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się zapisać do kosmetyczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 10 Maj 2022, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo czasu myślałam czy powiększanie piersi w moim przypadku to dobry pomysł, ale się zdecydowałam i nie żałuję. Ja akurat miałam powiększanie w Warszawie u Kochana https://powiekszanie-piersi.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 11 Maj 2022, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się niedługo wybieram po raz pierwszy na pedicure hybrydowy. do tej pory miałam robiony tylko manicure, ale z racji wyjazdu potrzebuję czegoś trwalszego także na paznokciach u nóg. mam nadzieję że efekt będzie się tak samo dobrze utrzymywał i lakier nie będzie odpryskiwał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Sro 11 Maj 2022, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest o siebie dbać. Ja regularnie chodzę na różne zabiegi do salon kosmetyczny Świdnik i jestem mega zadowolona. Moje samopoczucie znacząco się poprawiło uśmiech Jestem pewniejsza siebie i w końcu czuję się dobrze w swoim ciele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jeana
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie sprawdzonych kosmetyków do makijażu oczu, czyli maskar, tuszów i eyelinerów, to polecam zajrzeć tutaj https://www.aceoffacesklep.pl/ - Ace of Face to marka kosmetyków dedykowanych do malowania oczu, świetna jakość i ceny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EvaR87
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 14
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Sob 21 Maj 2022, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dużo lepiej na urodę wpływa dbanie o siebie od środka. Trafiłam niedawno na ciekawą kurację zdrowotną, która poprawiła mi samopoczucie, a przy okazji poprawiła się skóra, włosy, paznokcie. No i schudłam parę kg. Wcześniej stosowałam różne kremy, chodziłam od czasu do czasu do kosmetyczki i jakoś nie było piorunujących efektów. Gdyby ktoś chciał wiedzieć więcej, to zapraszam na priv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 12 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group