Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwszy taniec bez gotowej choreografii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LidkaLi
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 13:51    Temat postu: Pierwszy taniec bez gotowej choreografii Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mój ślub będzie za 8 miesięcy. Nie mamy przygotowanej choreografii na pierwszy taniec, ale tańczyć jako tako umiemy - chodzimy na social dance do Royal Dance Center w Opolu. Czy myślicie, że spontaniczny taniec bez choreografii się uda? Znamy dużo figur tanecznych. Czy jednak stres nas zje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
galx342
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 3
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że lepiej wcześniej popróbować zatańczyć do piosenki, którą będziecie mieli. Nie musicie znać układu na pamięć, ale może akurat wymyślicie coś co wam się spodoba
_________________
Odwiedź moją stronę i sprawdź nasze zestawy do manicure hybrydowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krystyna3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę. Lepie kilka razy przetańczyć piosenkę, żeby później nie było jakiś nieporozumień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sara
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią 4 Paź 2019, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak do ślubu macie jeszcze tyle czasu, to chodząc na zajęcia i regularnie tańcząc układ Wam się stworzy sam, nawet bez specjalnych przygotowań. Wgl słyszałam kiedyś spoko opinie o Royal Dance Center, więc tym bardziej myślę, że będziecie dobrze przygotowani. W takim razie lepiej się skupić na innych załatwieniach, których też jest sporo! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursula.stark
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki spontaniczny, niewyćwiczony taniec też ma swój urok, jest prawdziwy, według mnie nie trzeba korzystać z gotowej choreografii, żeby wszystko dobrze wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hdrogowskaz
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spontaniczny taniec może wyjść bardzo uroczo! No i 8 miesięcy to kupa czasu. Zdążycie się przygotować, nawet nie potrafiąc tańczyć.
_________________
Świat jest pokręcony i przez to powstaje trójwymiarowa głębia. Jak ktoś chce mieć wszystko proste, powinien żyć w świecie opartym na ekierce.
Blog o polskich drogach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Wto 19 Lis 2019, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie próbowałabym iść na "spontana" do pierwszego tańca na swoim weselu. Stres na pewno się pojawi więc warto to przemyśleć język Możesz sobie chociaż trochę podszkolić poczucie rytmu, jeśli nie chcesz korzystać z usług szkoły tańca. Może zumba? Ja chodzę do Champion Toruń i uwielbiam te zajęcia.

Ostatnio zmieniony przez polakowalska dnia Sro 25 Mar 2020, 14:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zwinka055
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 30

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 11:09    Temat postu: Taniec Odpowiedz z cytatem

Stres na pewno będzie, ale wcale nie musi Was dekoncentrować w takim dużym stopniu uśmiech można zatańczyć bez choreografii uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nquitzon
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio trafiłem na stronę http://bravotango.pl gdzie tango argentyńskie jest proponowane na pierwszy taniec. Oglądając filmy, gdzie prezentowany jest ten taniec wygląda, to bardzo ładnie. Czy myślicie, że warto postawić na ten taniec podczas własnego wesela? Proszę o wsparcie, za które z góry dziękuje. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group