Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kwiaty doniczkowe- wesele
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tostzdzemem
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 9:27    Temat postu: Kwiaty doniczkowe- wesele Odpowiedz z cytatem

a myślicie,że zamiast takich typowych kwiatów ciętych sprawdzą się takie w doniczkach? Mój chłop uwielbia egzotyczne rośliny i wymyślił sobie,że na weselu będziemy mieć kwiatki stąd rośliny owadożerne sklep . Trochę to odważny pomysł i zastanawiam się czy jest dobry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiateek
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że niegłupi to pomysł, na pewno bęzdie zjawiskowo. ROślinki na sali weselnej, które doskonale wypełnią przestrzeń też będą super. Widziałem na kilku weselach i wg. mnie sprawdza się.
_________________
www.krzewyozdobne.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zuzanna1
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 11:57    Temat postu: kwiaty na ślub Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że nietypowe rozwiązania są bardzo dobre. Ostatnio moja siostra brała ślub i postanowiła przed wejściem postawić miskant w donicy - wyglądało to naprawdę pięknie i nie było jeszcze tego u nikogo. Wiele osób pytało skąd pomysł na takie rozwiązanie i zapisywali sobie nazwę rośliny. Dlatego wydaje mi się, że warto czasem zrobić coś inaczej niż jest to z góry przyjęte uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaro24
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 31 Sie 2020, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas na szczęście jeśli chodzi o kwiaty to będzie się wszystkim, całą oprawą zajmować kwiaciarnia kraków - mają przepiękne realizacje i bardzo dobre ceny także myślę, że wszystko nam pięknie ogarną uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fiancee
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strelitzia biała to jest totalne cudo. tak czaje się na jej kupno, ale na razie staram się jakoś zapoznać się z palmą areką uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz na https://www.kwiatydlabiura.pl/pl/page/18/rosliny-doniczkowe.html, maja spore doświadczenie w pielęgnacji i dekoracjach takimi kwiatami zwłaszcza biur ale to nie problem postawić na weselne dekoracje dla nich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dandek33
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zawsze sprawdzają mi się kwiaty na pewno jest jakaś kwiaciarnia internetowa która je wysyła, bo to złota zasada kwiaty to zawsze dobry pomysł na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 20 Gru 2021, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Wto 24 Maj 2022, 18:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janiya.gislason
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiaty doniczkowe na weselu sprawdzą się jak najbardziej, ale myślę, że tym powinna zająć się sala uśmiech Ewentualnie dekoratorka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadbaj o swój interes i kup gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group