Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własnoręczne dekoracje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mstawskam
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 19:14    Temat postu: Własnoręczne dekoracje Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o własnoręcznych dekoracjach na wesele? Koleżanka podsunęła mi pomysł i właśnie się zastanawiam. Mam trochę czasu, także spokojnie mogłabym się tym zająć. Znalazłam już nawet hurtownię artykułów dekoracyjnych, z której mogłabym zamówić materiały, ale jestem ciekawa Waszego zdania na ten temat uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dajana
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Gru 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba moim zdaniem lepiej to powierzyć specjalistom. Zobaczcie sobie w Bielsku Białej na sali Wróblówka - mega miejsce i własnie zajmuja się od razu dekoracjami i robią to znakomicie! jedno z najładniejszych na jakich byłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liliana91
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lis 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw 7 Lis 2019, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama robiłam winietki ślubne i nie żałuje uśmiech Bardzo fajnie wyszły i zapłaciłam o wiele mniej niż za te, które widziałam w internecie i na targach ślubnych. Jeśli ma się odrobinę czasu, to moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie zrobić kilka dekoracji na sale weselną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoTostao
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 27

PostWysłany: Sro 11 Mar 2020, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz fajnej biżuterii? Wtedy myślę, że powinieneś zwrócić uwagę na tę stronę smycze reklamowe , ponieważ zawsze kupuję prawdziwe oryginalne prezenty dla mojej rodziny i przyjaciół. Na pewno będziesz zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Czw 30 Lip 2020, 15:01    Temat postu: Własnoręczny bukiet Odpowiedz z cytatem

Własnoręczne dekoracje super! Ja na swoje wesele składałam nawet sama bukiety na stoły, żeby nie płacić dużo kasy w kwiaciarni. Polecam połączenie frezji i goździków, tak mnie uczyli w Cosinusie jak się uczyłam w Krakowie na florystę i super to wygląda, gościom się bardzo podobali, robili nawet zdjęcia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2020, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, co może być dla Was idealnym wyborem. Sama słyszałam sporo na temat Hotelu Magellan i przyznaję, że zrobił on na mnie wrażenie. Warto na pewno tam zajrzeć i zastanowić sie, jak mogłoby wyglądać Wasze wesele w tym miejscu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekPec
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 20

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ta strone https://chrzcinyikomunie.pl/uslugi/upominki-dekoracje Cudowne dekoracje i nie tylko oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trenton11
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2021, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz, aby wystrój sali na której odbędzie się Wasze wesele był oryginalny i niepowtarzalny? Zrób ozdoby sama!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bambino13
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 22

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ma ktoś i chęci i zdolności do robienia dekoracji własnoręcznie, to nie widzę powodu czemu nie miałby takowych robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group