Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty na zmianę na wesele
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kulig
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 6 Lip 2021, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo zastanawiałam się, czy zabierać buty zamienne na swoje wesele. Teraz mogę szczerze powiedzieć, że nie ma co się męczyć. Lepiej wybrać jakieś modne buty, bo wygoda i nasze samopoczucie podczas tak długiej nocy jest ważniejsze niż to jak wysoki obcas chowa się pod sukienką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 7 Lip 2021, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wybrałam skórzane sandały damskie od polskiego producenta. z jednej strony są eleganckie i pasowały do mi sukni ślubnej, z drugiej były wygodniejsze niż szpilki w których szłam do ołtarza i spokojnie dało się w nich przetańczyć całą noc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oleksypl
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 15 Lip 2021, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednie obuwie damskie na wesele to priorytet. Jeżeli masz zamiar świętować całą noc, to tutaj nie warto oszczędzać. Czasem lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić coś wygodnego. Alternatywą jest właśnie obuwie zamienne, ale należy pamiętać, żeby pasowało ono do całej stylizacji. Inaczej będzie to słabo wyglądać, a dodatkowo z pamiątkowych zdjęć z wesela nie będziesz zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biura wirtualne z szeroką gamą usług dostępne w Optioffice wirtualne biuro https://optioffice.pl/biuro-wirtualne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2022, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buty na zmianę na wesele powinny być przede wszystkim wygodne bo o to chodzi, że zmieniamy obuwie aby stopy nam odpoczęły. Kolejna sprawa to kolor i rodzaj obuwia. Wszystko zależy jaką mamy sukienkę, dodatki i tak dalej. Jeżeli szukacie porad w kwestii stylizacji to polecam tą stronkę internetową https://www.filippo.pl/pl/blog/jak-kupic-wygodne-sandaly-1176310592
Na pewno można stąd zaczerpnąć wiele ciekawych porad odnośnie obuwia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania16
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buty na zmianę na wesele są obowiązkowe uśmiech Ja miałam 2 pary jedne na koturnie drugie całkowicie płaskie.
_________________
https://glc.pl/blog/dokumentacja-cen-transferowych-2022-krok-po-kroku/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście, często modne i wygodne nie idzie w parze. :/ Ale na szczęście mi udało się znaleźć takie obcasy! Very Happy W Manufakturze Obuwia zamówiłam piękne kremowe obcasiki na wesele znajomych i o dziwo przez pierwsze 6h nawet nie bolały mnie stopy. Very Happy Ogólnie dużo w nich wytańczyłam, zmieniać butów nie musiałam, tylko później już troszkę odpocząć przy stole. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaZ89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Cze 2022
Posty: 19

PostWysłany: Czw 9 Cze 2022, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój maż miał na naszym weselu dwie pary butów bo ślubne do kościoła nadawały się tylko do stania bo to były bardzo drogie buty firmowe ale takie chciał wiec co się będę z nim kłóciła. Po kościele już w aucie zmienił buty na tradycyjne buty za uwaga 99 zł https://butico.pl/obuwie-meskie/polbuty-meskie-badoxx-mxc-428-czarny. Nie rozumiem tej filozofii ale jak wiadomo cena obuwia nie jest adekwatna do wygody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Pią 10 Cze 2022, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim muszą być wygodne i wcześniej rozchodzone, żeby nie obtarły uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Nie 12 Cze 2022, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, niedługo mam dwa wesela i szukam wygodnych butów na zmianę. Znalazłam taką ofertę w tym sklepie https://pawpol.com.pl/pol_m_OBUWIE-DAMSKIE_POLBUTY-154.html i zastanawiam się czy to dobry wybór? Jeśli któraś z was kupowała tam buty to poproszę o opinię, bardzo się przyda. Nie chcę kupić czegoś, co potem będę musiała zwracać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group