Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Drukarka do etykiet - jaka?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 11:18    Temat postu: Drukarka do etykiet - jaka? Odpowiedz z cytatem

Hej. Czy ktoś kto zna się na sprzęcie logistycznym może polecić mi jakąś szybką i lekką drukarkę do etykiet? Słyszałam wiele pozytywnych opinii o modelu gk420t . Co myślicie? Warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
victoria
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Ja mam Zebra gk420t . Jeśli szukasz drukarki na lata w dobrej cenie to to będzie odpowiedni wybór oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pią 18 Paź 2019, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zerknij na propozycje do firmy Epson, wydaje mi się, że sprawdzą się doskonale. Osobiście szukam zawsze ciekawych produktów godnych uwagi w dobrej cenie, a tam takie są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myah44
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob 19 Paź 2019, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zaopatrzyłam się w drukarkę 3D do firmy. Wpadłam na pomysł, żeby spróbować wydrukować na niej etykiety, oczywiście nie takie papierowe, ale z filamentów. Jest to "materiał" do drukarki, tak jak tusz do normalnej i muszę przyznać, że wyszły one bardzo dobrze. Mają oryginalny wygląd i przede wszystkim nie niszczą się tak szybko. Jeśli ktoś posiada w domu taką drukarkę to musicie tego spróbować, tylko zaopatrzcie się w dobre filamenty. Tutaj macie te których ja używam: https://robo3d.eu/pl/c/Filament/20 Miłej zabawy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janeczka88
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mowa o jakimś producencie, to warto pomyśleć o drukarkach Epson. Można nimi drukować wiele rzeczy, wszystko zależy jaki model wybierzemy. Jedna drukują zdjęcia, robią nadruki na płytach , a nie które etykiety. Wszystko zależy co potrzebujemy. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Czw 30 Lip 2020, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Etykiety bardzo dobrej jakości możecie zamówić w drukarni https://www.hit-kody.com.pl/pl/hkk-print/ . Tu samodzielnie możecie wykonać projekt etykiety dzięki czemu będzie ona idealnie dopasowana do opakowania, na którym ma zostać umieszczona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 27 Sty 2021, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow nawet nie wiedziałam, ze tych drukarni specjalizujących się w drukowaniu etykiet jest tak dużo uśmiech ja zawsze zaglądam do Eticod bo bardzo sprawnie realizują zamówienia. Mają etykiety ekologiczne czy takie stworzone w oparciu o druk cyfrowy https://eticod.pl/etykiety-cyfrowe/. Indywidualne podejście do klienta, korzystne ceny, sympatyczna obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 6 Lip 2021, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje Mi się ze tutaj będzie https://strefaxero.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiałam wydrukować sobie winietki sama. Miałam drukarkę, ale tusz był kiepskiej jakości i wychodziło tragicznie. Znajoma poleciła mi tonerlublin.pl i tam powiedzieli mi jaki tusz będzie odpowiedni do mojej drukarki. Od razu efekt był o niebo lepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gafarat31
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 8 Gru 2021, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group