Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Komunia Święta.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 19:59    Temat postu: Komunia Święta. Odpowiedz z cytatem

Hejka,
jeszcze trochę i mój syn idzie do komunii. Tak czas leci, że nawet nie mogę uwierzyć, że to już. Właśnie szukam sali w Warszawie na takie niewielki poczęstunek. Gdzie mogę wyprawić komunię? Bo pozostałe kwestie już mam wszystko załatwione. Teraz jedynie jeszcze zamówię na stronie https://mkmaryla.pl/22-alby-komunijne-dla-chlopcow piękną albę komunijną i tylko zostanie mi zarezerwowanie sali. Także czy ktoś pomoże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn miał w tym roku właśnie komunie,a dopiero co chrzest miał jak ten czas szybko mija, no ale my wyprawiliśmy komunie w komunie zalesie i było cudownie, mają wielką salę a jedzenie wyśmienite, jeszcze nigdy nie jadłam tak dobrego rosołu, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie kup mu też komunijny różaniec. Duży wybór takich różańców znajdziesz na stronie https://www.meritohurt.pl/rozance-komunijne.html. To tradycja, a do tego piękna pamiątka komunii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Wto 11 Lut 2020, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz trzeba rezerwować salę z wyprzedzeniem jak się chce mieć wszystko porządnie zorganizowane. Sama mam już dla córki Wille Opal na maj zarezerwowaną w Grzybowie. A wiem, że tam super przygotowują wszystko bo byłam u nich na takiej imprezie już
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 26 Mar 2020, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszędzie chyba trzeba rezerwować wcześniej. Sama zamawiałam sale na komunię w Glamour we Wrocławiu też wcześniej . Mają bardzo ładne sale, smaczne jedzenie ,mozna sobie dobrac menu według wlasnego gustu,bardzo klimatyczny lokal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joaska876
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 23

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2020, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalacje Art Bistro zdecydowanie! Jest to świetne miejsce na takie imprezy no i jest możliwość przeniesienia wszystkiego do ogrodu. Jedzenie, obsługa, dekoracje i lokalizacja - wszystko bardzo na plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sob 30 Sty 2021, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad prezentami komunijnymi. Trafiłam na taką ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-komunie Są tu min Biblie, modlitewniki. Myślę ze biblia to odpowiedni prezent dla dziecka. Spodobała mi się Biblia w komiksie. Opowieść o Bogu i wielkich bohaterach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pon 15 Lut 2021, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli szukalibyście specjalnego prezentu dla dziecka z okazji pierwszej komunii świętej to polecam zerknąć na stronę https://grawercom.pl tutaj jest piękna biżuteria ale też mnóstwo pamiątek i obrazków specjalnych na taką okazję. Polecam spojrzeć i się z tym zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 2 Mar 2021, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż właśnie to niby do komunii został ponad rok ale już teraz musimy zastanowić się jeśli chodzi o to jak będzie wyglądać komunia kraków restauracja" Interesuje nas to tym bardziej, że dopiero co przeprowadziliśmy się do Krakowa i totalnie nie wiemy gdzie czego mamy szukać. A Wy jak sobie poradziliście w przypadku organizacji pierwszej komunii swojego dziecka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekPec
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 20

PostWysłany: Czw 18 Mar 2021, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno znajdziesz tutaj coś dla siebie https://chrzcinyikomunie.pl/warszawa
Gorąco zachęcam do skorzystania oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group