Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Romansidła
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Nie 16 Cze 2019, 16:33    Temat postu: Romansidła Odpowiedz z cytatem

Czy tylko ja jestem tutaj miłośniczką dobrych książek i czytam romanse? Pochłaniam je w hurtowych ilościach, teraz przeglądam możliwe książki na https://livro.pl/ksiazki/ksiazki-romanse/wspolczesny.html i zastanawiam się, na ile książek mogę sobie pozwolić, by mąż się nie złościł. Czy zakup 10 książek to dużo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leffler.amani
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę jednak czytać dramaty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyn69
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Żory

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz na jakiś czas skuszę się na przeczytanie takiej romantycznej lektury uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ale zdarza się to naprawdę rzadko, wolę biografie czy reportaże, bardzo mi się podoba na przykład ta https://www.gandalf.com.pl/b/stuhrmowka/ książka która opowiada różne historie z życia popularnego aktora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko ja jestem tutaj miłośniczką dobrych książek i czytam romanse? Pochłaniam je w hurtowych ilościach, teraz przeglądam możliwe książki na https://www.taniaksiazka.pl/pokrzyk-katarzyna-puzynska-p-1284682.html i zastanawiam się, na ile książek mogę sobie pozwolić, by mąż się nie złościł. Czy zakup 6 książek to dużo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie mam nic do dobrego romansu, mnie takie książki bardzo wciągają. Bardzo podobają mi się książki Nory Roberts, polecam sobie poczytać np. "Gwiazdy Fortuny". Sprawdźcie sobie co też ciekawego mają na stronie LitRes. Możecie zdecydować się tu na kupno ebooka, albo też na wygodną opcję jaką jest audiobook.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Czw 20 Lut 2020, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię romansideł. Kiedyś bardziej lubiłam, ale okazuje się, że to, co piszą w książkach, nijak ma się do rzeczywistości, dlatego je odrzucam. Za to zainteresowałam się poważnymi działami. Na przykład przeczytałam ciekawą książkę "Ikony ewolucji. Nauka czy mit" J. Wellsa, jaką En Arche wydało . Dała mi nieźle do myślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 24 Lut 2020, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię książki romantyczne ale to zazwyczaj poezja czy różnego rodzaju aforyzmy. Warto wiedzieć, że można w sieci kupić używane książki tego typu - wystarczy wejść na stronę https://skupszop.pl/ksiazki-z-poezja-aforyzmami-i-dramaty-146278. Znajdziecie tam też wiele innych gatunków książek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja od czasu do czasu lubię sobie takie poczytać. Tylko nie lubię kupować na chybił trafił dlatego na https://inverso.pl/blog/ znalazłam artykuły o tym co z literatury kobiecej jest warte uwagi! No i pierwsze książki już za mną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaterinaKatarzyna
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto 1 Wrz 2020, 12:39    Temat postu: Moje polecajki Odpowiedz z cytatem

Sama nie przepadłąm za romansidłami, ale bardzo spodobały mi się książki Jane Austen uśmiech autorka nie pisała w sposób nużący, a bohaterowi byli naprawdę sympatyczni oczko jeżeli nie jesteś przekonana do książek zawsze możesz spróbować z ekranizacjami, które są naprawdę świetnie zrobione Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group