Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dywan
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinye
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob 15 Cze 2019, 14:51    Temat postu: dywan Odpowiedz z cytatem

Za niedługo są urodziny mojej siostry i planuję kupić jej dywan. Nie chodzi mi o jakieś starodawne tylko chcę kupić coś naprawdę nowoczesnego i rzucającego się w oczy. w firmie podpowiedzieli mi by spróbować https://www.dywany.dywilan.pl/dywany-nowoczesne co o tym myślicie?

Ostatnio zmieniony przez paulinye dnia Wto 25 Cze 2019, 18:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Cze 2019, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to chyba najbardziej na fali sa dywany shaggy z możliwie uniwersalnym włosiem nie za długi i nie za krótki. Zresztą mozesz sobie podejrzeć w salonach agata na stronce. Jest duzo kompozycji tych dywanów także i do sypialni i do salonu się nadadzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Pon 5 Sie 2019, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że znowu dywany wracają do łask. Dobrze, że nie tylko ja jestem ich zwolennikiem. Ostatnio chrześniakowi tez kupiłam dywan do pokoju, który został świeżo wyremontowany. Z racji tego, że Wojtek jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej, wybór padł na taki dywan https://dywanowy24.pl/gruby-miekki-dywan-dzieciecy-boisko-zielone/. Trzeba przyznać, że Wojtek był zachwycony, pierwszej nocy nawet nie chciał w łóżku spać, lecz na tym dywanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvius
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co nie wydaje mi się, że dywany są jeszcze modne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Abundawas
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw 17 Paź 2019, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dywany zawsze były dobrym rozwiązaniem. Szczególnie w pokoju dziecka dywan dziecięcy zawsze to doskonałe rozwiązanie, szczególnie jakieś ciekawe wzory jak zoo. Jeden widziałem na https://sklepsindbad.pl/kolekcje/dywany-dzieciece/dywan-dzieciecy-zoo/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2021, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jeśli chodzi o mnie, to ja osobiście często zmieniam wystrój swojego wnętrza. Teraz postanowiłam zakupić jakieś ciekawe Dywany Różowe ponieważ stwierdziłam, że przyda się jakiś akcent kolorystyczny w moim wnętrzu. Znalazłam w sieci wiele ciekawych propozycji, więc na pewno niedługim czasie złożę zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy zależy nam naprawdę na kupnie dobrego dywanu to moim zdaniem warto jest wybierać taki z certyfikatem. Jestem wręcz przekonana, że właśnie dywany od https://homecarpets.pl/blog/post/105_dywany-z-certyfikatem-oeko-tex-standard-100 spełniają wszystkie surowe wymagania i właśnie dlatego ja się również na nie zdecydowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pon 4 Paź 2021, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogę wam coś doradzić, to moim zdaniem, bardzo ciekawe propozycje w zakresie dywanów i nie tylko można znaleźć w sieci. Mnie ostatnio wpadł w oko orientalny chodnik do przedpokoju czerwony i stwierdziłam, że przy okazji go zamówię. Przyznam szczerze, że na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, więc jestem zachwycona tym zakupem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
darrell.ondricka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon 4 Paź 2021, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki dywan kupić, gdy posiadam 2 duże psy uśmiech?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pon 4 Paź 2021, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie przepadam za dywanami we wnętrzach. No chyba że jest to tak bardzo ładnie zaaranżowane wnętrze.

_________________________________
projekt wnętrz kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group