Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zafundować sobie depilację laserową?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 8:53    Temat postu: Zafundować sobie depilację laserową? Odpowiedz z cytatem

Ktoś z was był na takim zabiegu?
Zastanawiam się czy warto zafundować sobie taką depilację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie golenie się co drugi dzień to była masakra, ciągle podrażnienia itd. A najgorzej to było latem - wstyd wyjść w krótkich spodenkach. Teraz jestem właśnie po depilacji laserowej https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ i o niebo lepiej się czuje i nogi są gładkie i bez czerwonych krostek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłam, ale zastanawiam się nad tym rozwiązaniem.
Tutaj https://www.esteti-med.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-lightsheer/ jest wykonywana depilacja laserowa bikini w Warszawie.
Na tej stronce mają to wszystko dokładniej opisane.
Zajrzyj tam sobie w wolnej chwili.
Myślę, że trafisz tam na parę przydatnych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam mojej znajomej na urodziny laserowe usuwanie owłosienia Kraków, bo zawsze męczyło ją jej owłosienie i chciała iść na depilacja laserem Kraków. Bardzo sobie chwaliła, była mega zadowolona Very Happy
A czy któraś z was stosowała zabieg karboksyterapia Kraków na rozstępy? Chętnie posłucham o efektach język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Nie 26 Sty 2020, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam depilację laserową w Vici Clinic. Obawiałam się bólu i tego, że nie będzie efektów a nic nie bolało no i włoski nie odrastają. Zabiegi robiła przemiła pani Kasia, serdecznie ją polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mathias48
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Epilacja stała się bardzo popularna. Sama chciałabym skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa czy wart ? Jak uważacie, bo ja jestem zdania że jak najbardziej tak. Uważam że to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Jeśli chodzi o polecane miejsca to Esteti Med https://www.esteti-med.pl/blog/depilacja-laserowa-czy-warto w Warszawie ma świetne opinie. A przed zabiegiem jest przeprowadzają dokładną konsultację w celu wykluczenia jakichkolwiek przeciwwskazań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 5:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam takie dylematy i teraz żałuję, że na depilację laserową zdecydowałam się tak późno. To naprawdę świetne rozwiązanie, duża wygoda i swoboda, gdy nie musisz pamiętać o goleniu nóg i możesz się ubierać jak chcesz:) Depilację miała robioną w gabinecie Laserina w Gdyni - https://www.laserina.pl/ , który poleciła mi koleżanka, jako profesjonalny i sprawdzony gabinet. I faktycznie jestem bardzo zadowolona z tego gabinetu. Mają nie wygórowane ceny, a laser i obsługa na najwyższym poziomie. Sam zabieg był bezbolesny a efekt widoczny już po pierwszej wizycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cody.stoltenberg
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 5
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anetka44
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 49

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2022, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim konkretnej pomocy w zakresie przeprowadzenia zabiegów medycyny estetycznej, ale również depilacji laserowej to mogę jak najbardziej polecić do sprawdzenia klinikę Dermedik https://dermedik.pl/depilacja-laserowa-i-usuwanie-owlosienia-laserem-lightsheer/ z zachowaniem najwyższej jakości i jednocześnie konkretnego podejścia obsługi do potrzeb i oczekiwań przyznam, że ten zabieg naprawdę genialnie działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group