Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wydruk zaproszeń

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 28 Mar 2020, 15:12    Temat postu: Wydruk zaproszeń Odpowiedz z cytatem

Drukowaliście zaproszenia na ślub sami, czy korzystaliście z usług drukarni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysieG
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystaliśmy z usług drukarni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2020, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie z drukarni. Kiedyś dostałam zaproszenie robione własnoręcznie i widać było ogrom pracy w to włożony, jednak bez jakiegoś efektu WOW, dlatego uznaliśmy z mężem, że lepiej postawić na coś sprawdzonego, niż kupić wszystkie produkty, a potem je wyrzucać, bo nie należymy raczej oboje do zbyt plastycznych ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2020, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie, chyba ręczną robótkę zostawię w spokoju. Kupiliśmy na początek materiały w małych ilościach, żeby sprawdzić jak to będzie wyglądało, o w sumie teraz i tak jest pandemia i głównie siedzi się w domu. Mimo wszystko, nie wyglądają one jakoś szałowo, dlatego pozostaje chyba tylko opcja drukarni, no chyba, żeby szukać jakiejś osoby, która wykonuje takie zaproszenia, ale wydaje mi się, że cena może być trochę szokująca, przy tym rozwiązaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2020, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No takie ręcznie robione zaproszenia są zdecydowanie najdroższe. Moim zdaniem nie warto aż tak przepłacać (no chyba, że nie musisz się martwić o kasę), a drukarnie trzymają zwykle naprawdę wysoki poziom, więc nie powinniście być zawiedzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 4 Maj 2020, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty na co postawiłaś? Masz jakiś namiar na firmę, która robi jakieś ładne zaproszenia i można liczyć na wysoką jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 6 Maj 2020, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj odezwać się do https://drukarniawroclaw.com.pl/, my mieliśmy u nich robione zaproszenia i wyszły naprawdę fajnie, więc może i Ciebie zainteresują swoją ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 18 Maj 2020, 6:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z usług drukarni oczko Postanowiłam nie kupować gotowych zaproszeń bo zależało mi na oryginalnych wzorach a nie mogłam znaleźć takich gotowych zaproszeń w ofertach firm ....

Zależało mi na czymś oryginalnym i jak dla mnie coś takiego ma same plusy

cenowo wychodzi o wiele taniej
zaproszenia są oryginalne bo stworzone samodzielnie przez nas
poza tym daje to niesamowitą wprost satysfakcje

Trzeba tylko odpowiednio przygotowac plik do druku https://drukcyfrowy.krakow.pl/03-jak-przygotowac-plik-do-druku/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pon 29 Cze 2020, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to ja zamówiłam przepiękne zaproszenia ze sklepu internetowego http://www.decocards.pl/ . Teraz jak patrzyłam na ich stronę, to zobaczyłam wspaniałe akwarelowe zaproszenia i aż żałuję, że wcześniej ich nie mieli. smutny Są przepiękneee! Ah zazdroszczę temu, kto je kupi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group