Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór butów dla dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Czw 13 Cze 2019, 9:48    Temat postu: Wybór butów dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Na co zwracacie uwagę wybierając buty dla dziecka?

Jakie powinny być i na co uważać przy wyborze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Czw 13 Cze 2019, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie tutaj:
https://e-butydladzieci.pl/blog/jakie-powinny-byc-buty-dzieciece

Na stronie jest kilka podpowiedzi jakie powinny być buty dla dziecka i jak je wybierac. No i polecam aż tak bardzo nie spieszyć się z kupnem butów dla malucha. Dziecko potrzebuje butów od momentu, w którym zaczyna chodzić. Dla dzieci, które jeszcze nie chodzą buty nie są potrzebne. Stopa małego dziecka nie może być krępowana przez buty. Niemowlak, które jeszcze nawet nie próbuje chodzić potrzebuje miękkich kapcioszków, dzięki którym jego stopa będzie bardziek
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sob 29 Cze 2019, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim na wygodę, materiał (czy jest oddychający, czy tylko sztuczny) , jaka jest podeszwa. Dziecko nie może chodzić na miękkiej, bo koślawi sobie nogi, więc nawet takie kapcie https://butymodne.pl/kapcie-dzieciece-dla-dzieci-c25955.html muszą mieć dla mnie odpowiednią twardość. Marka nie jest dla mnie ważna, ale przede wszystkim wytrzymałość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na co zwracam uwagę wybierając buty dziecięce to, aby były one o pół rozmiaru, ewentualnie rozmiar większe. Nie zapominam oczywiści o jakości, ale tutaj mam kilka sprawdzonych marek obuwia, jak np. Mayoral.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 8 Paź 2021, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieciaki bardzo niszczą buty, kupiłam klej Tadam i zastanawiam się, czy sprawdzi się w przypadku takich dziecięcych, "sportowych" bucików? Dajcie znaćuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowitz.anjali
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2021
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 26 Lis 2021, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując buty dla mojego syna na pewno zwracam uwagę na rozmiar i dokładnie mierzę stópkę dziecka. Pamiętajcie, że buty nie mogą być ani za małe ani za duże! Muszą pasować idealnie do rozwijającej się stópki. Polecam też patrzeć na to z czego są wykonane, nie mogą być za sztywne, bo stópka musi swobodnie pracować oczko
_________________
jak dobrać buty dla dziecka, jakie buty dla dziecka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group