Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szukam pośrednika pracy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
podnieska
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 11:41    Temat postu: Szukam pośrednika pracy Odpowiedz z cytatem

Znacie jakiegoś pośrednika http://gsma24.pl/ pracy w Niemczech? Czy legalna praca, opieka za granicą jest możliwa ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LorieR
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Dębno

PostWysłany: Sro 20 Wrz 2017, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może lepiej zostawić ten temat specjalistom? Moim zdaniem to jest najlepsze rozwizanie
_________________
Możesz się wściekać, ile chcesz, ale nic nie poradzisz na to, na co nic nie poradzisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boni3
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 18 Paź 2017, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zdecydowanie zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi uśmiech
_________________
Mam już taki charakter że aby coś zrozumieć, muszę najpierw spróbować to zepsuć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca opiekunki dla osób starszych w Niemczech już od jakiegoś czasu coraz więcej zyskuje na popularności. Uważam więc, że z pewnością jesteś w stanie znaleźć tam legalną pracę ww tym zawodzie. Sporo osób się na to decyduje z uwago na fakt, że jest to zajęcie obecnie przez Niemców bardzo doceniane. Na stronie https://www.pewnaopieka.pl/choroby-wieku-starczego/ możesz znaleźć wiele cennych informacji dotyczących chorób u starszych osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pon 2 Mar 2020, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście chyba jednak bałabym się, że nie podołam pracy w takim charakterze. Zastanawiam się jednak nad aplikowaniem na takie stanowisko https://gratka.pl/praca/specjalista-ds-windykacji/ob/15714996 . Jak uważacie, warto podjąć zatrudnienie w takim charakterze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sro 4 Mar 2020, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się udało samej znaleźć pracę, po prostu przeglądałam różne oferty aż w końcu trafiłam na kilka interesujących i poszłam na rozmowy. Wszędzie mieli dobre warunki, ale jednak tutaj gdzie sama najbardziej chciałam zostać zatrudniona to się udało. Warunki i różne benefity np pakiet medyczny w medicover no i bliska odległość od domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pojechałem do Niemiec do pracy własnie dzięki pośrednikowi, podobało mi się tam, dużo zarabiałem. Fajne było też to że dostawałem zasiłek rodzinny, wynająłem firmę https://zwrot-podatkow.pl/zasilek-rodzinny-niemcy aby zajęła się tym w moim imieniu, bo nie wiedziałem jak to załatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onel443
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 17 Mar 2020, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to dobry pomysł szukać pracy w niemczech. Obecnie jest tam dużo polaków i obcokrajowców, więc pracę można znaleźć równie tak samo jak w polsce. Ja szukałam dla chłopaka na https://www.gowork.pl/praca/plock;l i jest wiele ciekawych ofert pracy w polsce. Warto się na pewno zastanowić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sob 28 Mar 2020, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie zawsze można łatwo kogoś znaleźć, więc jak coś sprawdzonego znajdziemy, to powinniśmy się tym dzielić. I tak wiele osób chwali pośrednika Inserv https://www.inserv.com.pl/ jeśli chodzi o pracę za granicą i na budowach. Podobno naprawdę dużo można zarobić i dostaje się zabezpieczenie medyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pią 6 Sty 2023, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto pójść w kierunku zmian zawodowych, jeżeli już aktualna praca nie jest w stanie już zapewnić Ci odpowiednich warunków. Jeśli nie praca w kraju, to może warto rozważyć także wyjazd za granicę. Dlatego sprawdź dzisiejsze oferty pracy w Niemczech bez znajomości języka i to z numerem telefonu na portalu FachPraca, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się więcej i przekonać się która firma będzie w stanie zaoferować Wam najlepsze warunki. Przekonujące oczywiście do samego wyjazdu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group