Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Magazyn i spedycja w Dublinie
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dyzio69
bywalec
bywalec


Joined: 18 Jan 2019
Posts: 245

PostPosted: Mon 10 Jun 2019, 12:21    Post subject: Magazyn i spedycja w Dublinie Reply with quote

Witajcie. Jeszcze przed ślubem udało mi się założyć firmę i dzięki pomocy obecnej już żony, bardzo dobrze nią zarządzam. Dzięki czemu mam możliwość podjęcia współpracy z pewną jednostką w Dublinie. Problem polega na tym, że muszę nająć magazyn i zorganizować jakoś spedycję. A ja nie mam w tym żadnego doświadczenia. Może mi Państwo w tym pomogą, pisząc co wiecie o tego rodzaju usługach? Z góry dzięki.
Back to top
View user's profile Send private message
Kamilka75
bywalec
bywalec


Joined: 13 Feb 2018
Posts: 232

PostPosted: Fri 14 Jun 2019, 12:47    Post subject: Reply with quote

Choćbym nie wiem, jak chciała Ci napisać, ile to kosztuje, to nie mogę, bo cenniki firm są zwykle tajne pod tym względem i dowiedzieć się możesz kosztów, jedynie pisząc, czy telefonując. Napisać mogę jedynie, że z powodzeniem w sieci znajdziesz firmy oferujące takie właśnie działania. A żeby wybrać dobrą, to najlepiej na wielu stronach opinie poczytać, albo wprost poprosić kogoś o rekomendację.
Back to top
View user's profile Send private message
Gibran4
gaduła
gaduła


Joined: 03 Oct 2018
Posts: 425

PostPosted: Wed 19 Jun 2019, 11:58    Post subject: Reply with quote

Całkiem ciekawa opcja. Jeżeli macie swoje magazyny to powinniście także zainteresować się ofertą od firmy http://futurelogistics.pl Wiadomo że w każdym magazynie trzeba zadbać o kompleksowe jego wyposażenie. W Future Logistics znajdziecie solidne meble, regały, a także i spory wybór urządzeń magazynowych
Back to top
View user's profile Send private message
yours
bywalec
bywalec


Joined: 13 May 2019
Posts: 144

PostPosted: Wed 19 Jun 2019, 16:31    Post subject: Reply with quote

Z tymi firmami w sieci to ja jednak bym uważała, bo to jednak nie jest sprawdzone. Kolega tutaj pisał o wyposażeniu, ale wydaje mi się, że pani wyżej szuka firmy, która ma wszystko to znaczy magazyn, wyposażenie i pracowników. Szukanie półśrodków nic jej nie ta. A może coś lokalnie się znajdzie, patrzyłaś? Niestety nikogo ci polecić nie umiem, a nawet bym nie chciała żeby potem nie było na mnie. To jednak ważna sprawa i byle kogo wynajmować nie możesz.
Back to top
View user's profile Send private message
elabarbara
gaduła
gaduła


Joined: 27 Feb 2017
Posts: 251

PostPosted: Wed 26 Jun 2019, 17:25    Post subject: Reply with quote

Skoro się tak obawiacie, że przy najmowanej spedycji i magazynie za granicą możecie zostać oszukani, to proponuję przyjrzeć się firmie Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ . Nie są to nowi kontrahenci na rynku, a już sprawdzona przez wielu ludzi firma, właśnie zajmująca się mniej więcej tym, na czym wam pośrednio zależy. Głównie jest to firma kurierska, ale spedycje międzynarodową i magazyn mogą dla Was poprowadzić i mają w tym doświadczenie.
Back to top
View user's profile Send private message
Joanne
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Apr 2017
Posts: 578
Location: Kraków

PostPosted: Fri 12 Jul 2019, 6:32    Post subject: Reply with quote

Jeśli chodzi o magazyn to warto go dobrze wyposażyć. Polecam do tego sklep Skladuj24.pl, gdzie można znaleźć dosłownie wszystko co niezbędne i to w bardzo dobrych cenach.
Back to top
View user's profile Send private message
Krisiti90
bywalec
bywalec


Joined: 02 Nov 2017
Posts: 163

PostPosted: Mon 15 Jul 2019, 19:25    Post subject: Reply with quote

Prowadzicie swoje magazyny? W takich przypadkach konieczną kwestią będzie postawienie na sprawdzone usługi transportowe. W tym takie firmy jak http://astonpartner.pl na pewno świetnie wam pomogą. Tu możecie liczyć na bezpieczny i terminowy transport miedzynarodowy
Back to top
View user's profile Send private message
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Joined: 19 Oct 2016
Posts: 900

PostPosted: Sun 29 Sep 2019, 20:36    Post subject: Reply with quote

Jeśli poszukiwałbyś firmy, która te maszyny mogłaby dla Ciebie przetransportować, proponowałbym Ci skontaktować się z https://www.oksel.pl/uslugi-hds wyspecjalizowanej między innymi w transporcie HDS.
Back to top
View user's profile Send private message
victoria
bywalec
bywalec


Joined: 07 Nov 2018
Posts: 119

PostPosted: Tue 22 Oct 2019, 9:51    Post subject: Reply with quote

A jeśli mielibyście kupić jakieś Widlaki to które byście wybrali?
Back to top
View user's profile Send private message
holly77
kandydat
kandydat


Joined: 13 May 2019
Posts: 92

PostPosted: Fri 13 Dec 2019, 21:03    Post subject: Reply with quote

Jeżeli chodzi o rozwiązania profesjonalne to najlepiej o ogrodzenie zgłosić się do firmy jaką jest https://www.mati-met.eu/oferta/panele-ogrodzeniowe nie znajdziesz naprawdę nic lepszego niż oferta tej firmy na panele ogrodzeniowe które skutecznie zabezpieczą twoje mienie przed nieproszonymi goścmi. Polecam się zainteresować jak najszybciej.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group