Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tanie i praktyczne prezenty dla taty
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 7 Cze 2019, 20:59    Temat postu: Tanie i praktyczne prezenty dla taty Odpowiedz z cytatem

Co może okazać się przydatnym prezentem dla taty na dzień ojca? Taki rzeczy jak portfel i zegarek niestety odpadają, bo już je ma, dlatego trzeba wymyślić coś innego, a ja nie do końca wiem co to może być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Nie 9 Cze 2019, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele innych prezentów nad którymi warto pomyśleć. Innym bardzo praktycznym prezentem są ubrania. Możesz zawsze kupić jakąś koszulkę nawiązującą do dnia ojca. Tata będzie zadowolony i zawsze będzie przypominał o Tobie, gdy ją na siebie nałoży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad jakimi tekstami warto się zastanowić? Myślisz, ze lepsza opcją są jakieś śmieszne teksty, czy może cytaty z jakiś książek, albo piosenek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 17 Cze 2019, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj jakieś tekst piosenek, to akurat bym odradzała, bo są one długie, więc żeby umieścić je na koszulce, to trzeba trochę je poupychać, a to zdecydowanie nie wygląda. Ja preferuję koszulki, które mają zwięzłe teksty, a przy tym jakieś ładne wzory, dlatego spodobała mi się ta koszulka na dzień ojca https://yourbestshirts.pl/prezent-na-dzien-taty-koszulka-tata-jednostka-do-zadan-specjalnych-2-meska,p-292772.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 20 Cze 2019, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że wielofunkcyjny zegarek na prezent na dzień ojca jest idealny bo nie tylko ładnie wygląda ale też monitoruje stan zdrowia i ma wbudowany GPS oraz funkcję telefonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 21 Cze 2019, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ode mnie tata na dzień ojca dostanie zegarek, który kupiłam w sklepie https://www.edibazzar.pl/, nie miałam za dużo pieniędzy dlatego postawiłam na ten sklep, ponieważ ma wszystko dobrej jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 29 Cze 2019, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wziąć pod uwagę przykładowo hobby danej osoby, wtedy łatwiej zakupić trafny prezent. Ja ostatnio znalazłam na stronie https://www.sklepzramami.pl/ramka-do-oprawy-koszulki-sportowej ramki do oprawy koszulek sportowych. Pomyślałam, że kupię mojemu ojcu coś takiego. Ponieważ ma kilka koszulek oryginalnych od znanych piłkarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 30 Cze 2019, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że spinki do mankietów to świetny pomysł na prezent. Mój tata często nosi garnitury więc jemu na pewno by się takie spinki przydały. Zajrzyj na stronę https://riwia.pl/, tam znajdziesz bardzo duży ich wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Simo212
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie korzystałem nigdy z tego sklepu, ale swoją drogą to szukam firmy, która zajmuje się nadrukami na koszulkach. Czy możecie mi jakąś polecić? Z góry dziękuję wam za pomoc. Pozdrawiam
_________________
metki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz ciekawych ofert na necie to polecam Ci stronę https://www.taniaksiazka.pl/jak-przechytrzyc-nieboszczyka-agnieszka-jez-p-1229674.html ja uwielbiam czytac takie książki i mam nadzieje że uda mi się tą szybko kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group