Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biuro tłumaczeń Kraków

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
victoria
bywalec
bywalec


Joined: 07 Nov 2018
Posts: 119

PostPosted: Tue 4 Jun 2019, 14:51    Post subject: Biuro tłumaczeń Kraków Reply with quote

Hej uśmiech Ostatnio szukając tłumacza trafiłam na Biuro tłumaczeń Kraków . Mają mnóstwo pozytywnych opinii! Znacie?
Back to top
View user's profile Send private message
skriv
kandydat
kandydat


Joined: 23 Jun 2021
Posts: 26

PostPosted: Thu 24 Jun 2021, 15:17    Post subject: Reply with quote

Znam inne sprawdzone biuro – agencję Skrivanek, świadczącą różnego rodzaju usługi tłumaczeniowe (tłumaczenia pisemne, ustne, lokalizacja oprogramowania itd.) z zakresu kilkudziesięciu języków (na zespół składają się m.in. tłumacz angielsko polski, polsko-bułgarski, hiszpańsko-polski czy włosko-polski).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mirzami
kandydat
kandydat


Joined: 03 Jan 2023
Posts: 11

PostPosted: Tue 3 Jan 2023, 19:55    Post subject: Tłumacz online Reply with quote

jeśli szukacie dobrego tłumacza, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług https://dns-claims.co.uk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Margolcia33
maniak
maniak


Joined: 24 Oct 2018
Posts: 1285

PostPosted: Thu 2 Feb 2023, 19:11    Post subject: Reply with quote

Faktycznie ja również czasami korzystam z takich usług, ale jestem zdania, że bardzo wiele ciekawych informacji również możemy znaleźć w sieci. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobry wpis https://www.epuap.pl/dlaczego-musisz-zadbac-o-korekte-artykulu-naukowego/ gdzie świetnie wyjaśniono dlaczego musimy zadbać o korektę artykułów naukowych.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group