Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

samochody- łatwa sprzedaż
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Nie 2 Cze 2019, 14:14    Temat postu: samochody- łatwa sprzedaż Odpowiedz z cytatem

Masz zamiar wymienić samochód na nowy? Nie wiesz co zrobić ze starym a jesteś z okolic Krakowa? skup samochodów używanych Kraków to super firma która kupi każdy samochód niezależnie w jakim stanie jest lub czy ma ubezpieczenia czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Wto 4 Cze 2019, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że warto wspomnieć o takich miejscach w innych miastach, tak aby każdy miał szanse szybko i korzystnie sprzedać swój samochód. Ja na przykład korzystałem z oferty jaka dał mi skup samochodów używanych Wrocław Lider Auto i jestem bardzo z niej zadowolony. Polecam samemu sprawdzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolenniczką skupów ani pod względem zakupu, ani sprzedaży, bo czuję, że oni oszukują na wycenie i postanowiłam Ci to napisać. Ja akurat teraz czaję się na nowego MINI COOPERA u dealera MINI Bawaria Motors . Od zawsze kochałam te samochody za to, ze są takie unikatowe i małe, po prostu wszędzie się zmieszczą. To mi własnie odpowiada. Już nie mogę się doczekać jazdy próbnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bierendaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 31

PostWysłany: Czw 20 Cze 2019, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz się sprzedaje, raz się kupuje. Ja teraz właśnie robię taką wymianę i zanim nie sprzedam starego to nie kupuje nic innego. Od razu znalazłam też świetne bagazniki samochodowe od http://www.amos.auto.pl Na wycieczkach rodzinnych te na pewno idealnie powinny sie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o skup części nie samochodów to polecam zerknąć na ofertę http://www.katalizatoryukowala.pl/ Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używany samochód to można wystawić choćby na protalu Ceneo Lokalnie https://www.ceneolokalnie.pl/tarnobrzeg . Przypuszczam, że wielu chętnych na jego kupno by się znalazło. Słyszałam, że portal jest bardzo popularny wśród moich znajomych. Często coś na nim kupują lub sprzedają i nie jest tym nic trudnego. Wystarczy się tylko zarejestrować i uzupełnić swój profil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj jednak, ze przed wystawieniem samochodu na sprzedaż warto go odpowiednio przygotować. Chociażby na tej stronie https://autonablask.pl znajdziesz szeroki asortyment zarówno profesjonalnej chemii samochodowej, jak i kosmetyków. One ułatwią ci czyszczenie samochodu zarówno w środku, jak i z zewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co Ci się tak naprawdę podoba? Może dla Ciebie będzie taki model jak suzuki grand vitara ? Wiem, że sporo osób się na coś takiego porywa, bo to duży i bezpieczny samochód. Nie wiem jednak, czego potrzebujesz, ani czego oczekujesz, to nie mogę Ci mówić, co masz kupić. Grunt to Twoje zadowolenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciek13k
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łatwo sprzedać samochód, któremu zaniżymy cenę, ciężko uzyskać tyle, ile byśmy rzeczywiście chcieli
_________________
filtry do wentylacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pią 9 Lip 2021, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego, ze tak ciężko może być ze sprzedażą samochodu. Bo jednak ludzie mają swoje wymagania i to pod każdym względem. A nie ukrywam, że strasznie zależy mi na czasie więc jak dowiedziałam się o tym skupie aut https://autoskup.krakow.pl/ to bez wahania zadzwoniłam do nich. Także zobaczymy jaką cenę mi podadzą za moje autko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group