Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czapka z daszkiem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2023, 21:40    Temat postu: Czapka z daszkiem Odpowiedz z cytatem

Hejka,
powiedzcie mi, bo mam właśnie dyskusję z moją małżonką, co jest fajniejsze/bardziej modne - czy sztywna czapka z daszkiem ale prostym, czy czapka z daszkiem - ale takim hmm półokrągłym, wygiętym? Mi sie osobiście nie podobają takie z płaskim daszkiem - wg mnie wyglądają obciachowo. Ale moja małżonka twierdzi, że takie teraz są modne.

A jak Wy uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Wto 2 Maj 2023, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co - to zależy od mody. Płaskie daszki są często widywane wśród osób, które lubią rap/hip-hop. Ot taka po prostu moda. A zaokrąglone daszki - wśród reszty ludzi:)
Mi się osobiście podobają i takie i takie. Noszone zarówno przodem, jak i tyłem takżeuśmiech

Ot, każdy ma jakieś swoje upodobania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sro 3 Maj 2023, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czapka z daszkiem zawsze się przyda. Nie tylko, jak jest słońce, ale ogólnie - jako dodatek do naszego ubioru. Czapki z daszkiem, czy to prostym, czy tradycyjnym, są fajne, bo można mieć ich kilka/kilkanaście. Różne kolory, różne wzory czy fajne napisy/grafiki. Zawsze to jakaś odmiana i zmiana w ubiorze, prawda? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sob 27 Maj 2023, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiasz się nad noszeniem kaszkietu, polecam przeczytać ten artykuł na stronie https://realnews.pl/do-czego-nosic-kaszkiet-meski/. Znajdziesz tam wiele pomysłów na to, jak nosić kaszkiet na różne okazje. Pamiętaj, że kaszkiet to dodatek, który potrafi dodać charakteru każdej stylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Nie 28 Maj 2023, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy posiadacie swoje ulubione sklepy z odzieżą?

ubrania oversize
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Czw 1 Cze 2023, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest, abyś mógł dokonać świadomego wyboru, gdy chodzi o dobór odpowiedniej odzieży. Dzisiaj, dzięki możliwościom zakupów online, mamy wiele opcji do wyboru. Myślicie, że takie opcje jak chociażby opisane w https://mylomza.pl/artykul/meskie-spodenki-dresowe/1429397 mogą być dobrym wyborem na lato? Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sob 24 Cze 2023, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że moda to temat, którym powinien interesować się każdy. Na przykład, wybór odpowiedniego kapelusza męskiego na lato może okazać się niełatwy. Dlatego polecam artykuł na stronie https://ciuchyzsieci.pl/jak-wybrac-kapelusz-meski-na-lato/ gdzie ten temat jest dokładnie omówiony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3496

PostWysłany: Wto 4 Lip 2023, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie wykonaną oraz modną odzież znajdziecie zaglądając do sklepu https://latito.pl/ Ich oferta jest bardzo bogata i pozwala na znalezienie idealnej propozycji dla siebie w korzystnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Nie 27 Sie 2023, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie od dziś wiadomo, że właściwie dobrany kaszkiet potrafi dodać charakteru każdej męskiej stylizacji. Jeśli zastanawiacie się, jak go nosić, by wyglądać modnie i elegancko, polecam zapoznać się z treścią strony https://vossp.com/kaszkiet-meski-i-inne-nakrycia-glowy-jak-je-nosic/ ponieważ zawarte tam porady są niezwykle pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 616

PostWysłany: Wto 5 Wrz 2023, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy posiadacie ulubione sklepy z odzieża?

robot spawalniczy wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group