Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

usługi dźwigowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Wto 28 Maj 2019, 15:44    Temat postu: usługi dźwigowe Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie firmy która oferuje prace na wysokościach to dźwig Lublin. Polecam bardzo bo w tani sposób można wykonać taie prace, bez zakupu drogiego sprzętu. Polecam bo mają oni dużo klientów którzy chcą wynająć dżwig budowlany a charakteryzuje ich profesjonalizm i szybkość usług. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sob 29 Cze 2019, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to też nieraz przecież przydają się wózki widłowe. A jak się taki wózek zepsuje to też nie ma co się martwić. Wystarczy zamówić nową część np od www.lubritech.com.pl i wymienić. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaulaSzyd87
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wózki widłowe wynajmuję od Szydłowski Logistyka - wózki mają zawsze w wyśmienitym stanie Very Happy Jakby ktoś szukał to daję namiary: http://szydlowski-logistyka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Sro 21 Paź 2020, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o tego typu rzeczach to ja także rozglądam się za firmą w której to można wynająć taki dźwig ale nie taki duży lecz z tych mniejszych. Bo na budowie przyda nam się taki mini dźwig. Szukałam więc w internecie i tak trafiłam na tę firmę http://cranelift.pl/lubuskie/ która to świadczy tego typu usługi. Także mam nadzieję, że będą mieli wolny dźwig i termin i dzięki temu zdążymy z wstawieniem okien przed zimą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eleazar.treutel
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Głogów

PostWysłany: Wto 20 Kwi 2021, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele jest prac, jakie możliwe są do wykonania jedynie poprzez użycie dźwigów. Niedawno korzystałem z usług dżwiga w Głogowie https://wypozyczalnia-radoxim.pl/ i jako klient indywidualny, który nie posiada uprawnień wunająłem dzwig wraz z operatorem. Zalety, jakie wiążą się z korzystaniem z usług dźwigowych, ot przede wszystkim komfort, wygoda i oszczędność czasu. Remonty, instalowanie urządzeń na wysokościach czy transportowanie ciężkich elementów o nietypowych gabarytach, to czynności, które trudno jest przeprowadzić za pomocą ciężarówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to mają być profesjonalne usługi dźwigowe, to może sprawdź sobie firmę dzwigamy.com . Mają bardzo fajną ofertę, do tego obsługa w pelni kompleksowa i profesjonalna. Dysponują świetnej jakości sprzętem przystosowanym do tego rodzaju prac, zatrudniaja najlepszych fachowców. Dla mnie rewelacja i na pewno jeszcze nie jeden raz skorzystam z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 13 Sie 2021, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to ja zastanawiam się, czy w Global Lift mogę zamówić dźwigi towarowe do mojego magazynu. Jest to sposób na to, żeby w dużej mierze po prostu przygotować miejsce do transportu towarów. Wiadomo, że wózki widłowe są również potrzebne, ale i właściwie takie rozwiązania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktos z was poszukiwal firmy, ktora zajmuje sie seriwsowaniem dzwigów osobowych/towarowych/hydraulicznych, to warto rozwazyc skorzystanie z uslug firmy https://liftlodz.pl/uslugi/serwis-dzwigow/ regularny serwis wind wydluza ich zywotnosc i sprawne dzialanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 42

PostWysłany: Wto 3 Sty 2023, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze usługi dźwigowe to https://lift4ever.pl/ mają nawet mini żurawie, mi się to przydało, bo miałam mało miejsca do uzytku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to dobrze się zastanowić nad tym, w jaki sposób bylibyście w stanie jeszcze efektywniej podejść do kwestii związanych z odpowiednią logistyką na obiekcie. Na stronie https://inrel.pl/ widziałem więcej informacji na ten temat i wydaje mi się to ciekawym wsparciem dla biznesu. Jakie macie na ten temat zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group