Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kursy i szkolenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Pią 20 Sie 2021, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uważam, że zawsze warto brać udział w kursach, bo na pewno nie zaszkodzą, a dzięki dokształcaniu możemy np. znaleźć lepszą pracę. Ja zainteresowałam się tą szkołą https://structura.pl/ i dzięki bardzo dobrym opiniom zdecydowałam się na kurs języka niemieckiego i aby, dopasować mnie do odpowiedniej grupy wypełniłam test kompetencyjny online. Na razie miałam tylko kilka lekcji, ale jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 36

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zapisałem się na kurs nauki na gitarze, bo od zawsze chciałem się nauczyć grać na tym instrumencie. Powiedzieli. że warto odwiedzać serwis gitar warszawa regularnie, aby mieć pewność że nasz instrument jest w dobrej kondycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie kursów i szkoleń, to wiecie może czym zajmuje się coach ? Teraz to bardzo popularny zawód, który jest wybierany przez naprawdę sporą liczbę. Jeżeli chcecie się na ten temat dowiedzieć trochę więcej, to zachęcam was do przeczytania artykułu, który znajduje się na stronie wsb-nlu.edu.pl Dajcie później znać, co o nim uważacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie szkolenie z magneffio, które przeprowadza firma https://www.monduniq.pl/pl jest bardzo pomocne i cieszę się, że udało mi się na nie trafić. Ogólnie firma sprzedaje sprzęty jak i kosmetyki, warto poczytać i zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawą ofertą szkolenia BHP dla pracodawców i kadry kierującej znalazłam tu https://online-center.pl/sklep/internetowe-szkolenie-bhp-dla-osob-kierujacych-pracownikami/ Jest to szkolenie e-learningowe co pozwala na szkolenie w dowolnym czasie. Warto skorzystać z danych kontaktowych i poznać więcej szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 1 Wrz 2021, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto brać udział w szkoleniach. Czas szkoleń wspominam zawsze bardzo dobrze. I co najważniejsze prawie wszystko udaje mi się wykorzystać w pracy. To istotne by tak organizować szkolenie, jak choćby szkolenie z medycyny estetycznej https://www.ollie.pl/ by na praktykę poświęcić aż 75% czasu i aby lekarz biorąc udział w szkoleniu wyszedł z niego zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2021, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kursów to robiłem właśnie tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/sketchup.html internetowo kurs obsługi programu do projektowania i wizualizacji. Zamierzam pracować w tym zawodzie w przyszłości, na razie to moje hobby bardziej. Kursy są profesjonalne tam i w dobrej cenie więc jak ktoś z was się interesuje to polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lillian.larkin
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Kozy

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2021, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Wami w 100%. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikornel275
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia i kursy sa bardzo przydatne. Ja uważam że warto w nich brać udział i się rozwijać.

______________________
tworzenie logotypu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1256

PostWysłany: Nie 26 Wrz 2021, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam polecić pewną stronę, z której sam korzystałem w tracie przygotowania do testów do policji. Polecam Wam stronę, na której znajdziecie wszelkie informacje związane z multiselect policja , testami z wiedzy oraz testami sprawnosciowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 6 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group