Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

garnitur dla narzeczonego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nina705
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 6

PostWysłany: Sob 27 Kwi 2019, 17:16    Temat postu: garnitur dla narzeczonego Odpowiedz z cytatem

Ja to chyba jakas nienormalna jestem, zamiast martwić się o siebie to szukam fajnych opcji dla narzeczonego hihihi
Sklepowe odpadają, polecicie coś proszę na miarę w Warszawie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 2:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio mężowi kupiłam garnitur w stylu sportowym https://shopmiler.com/pl/garnitury/sportowy-szary-garnitur-turin elegancki i dobrze skrojony, wygodnie się nosi i nie niszczy więc rewelacyjnie nada się również do biura na co dzień uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak macie możliwość, to podskoczcie do Torunia, bo naprawdę warto. Stosunkowo niedawno otworzyli sklep nowej marki Marcus Kerr - my przy okazji wstąpiliśmy, bo byliśmy w odwiedzinach u rodziny, a skończyło się kupnem garnituru ślubnego. Sklep jest świetny, a obsługa jeszcze lepsza! Bez wahania byśmy tam pojechali prosto od siebie z Warszawy, gdybyśmy wiedzieli, że kupimy garniak - na szczęście nie trzeba było, bo byliśmy przy okazji oczko Pogląd na to, co oferują macie na https://marcuskerr.pl/ ale lepiej osobiście podjechać. Duży parking, super dojazd - to jest Toruń Szosa Lubicka 137. Na pewno traficie oczko[/url]
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka01
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 15

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 11:48    Temat postu: Garnitur Odpowiedz z cytatem

Hahaha, ja miałam podobnie, najpierw szukałam stroju dla narzeczonego a potem dla siebie Very Happy I znalazłam! Zerknij sobie na ofertę vratelli.pl , garnitury są świetnej jakości, prezentują się obłędnie, a do tego są wygodne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gurl
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw 25 Cze 2020, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie dopiero to z narzeczonym to czeka i jestem w lekkim szoku jaki duży jest wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Czw 16 Lip 2020, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garnitur krojony na miarę - opcja sprawdzona, najlepsza. Nie ma nic gorszego niż źle dopasowany garnitur. Nie ma co stawiać na znane marki i płacić za logo, postawcie na coś porządnego po prostu. Firma Pewien Pan proponuje bardzo dobrej jakości garnitury, koszule, także i dodatki dla panów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domarii
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 6

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile taki garnitur może kosztować? brat planuje wesele i chce wydać 5 tysięcy ale może są jakieś tańsze czy to dobra kwota na krojony na miarę garniak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Nie 25 Paź 2020, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór samego garnituru to jedno. Inną kwestią będzie zapewne dobranie odpowiedniego obuwia do tego garnituru. Mój facet na garnitur w kolorze niebieskim i zastanawiałam się, które będą najodpowiedniejsze. Poszukałam informacji i na stronie https://thanks.com.pl/jakie-buty-do-niebieskiego-garnituru-dobieramy-fason-i-kolor/ udało mi się znaleźć naprawdę wartościowy poradnik. Te informacje z pewnością wykorzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytka2
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro 28 Lip 2021, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie w Warszawie, ale w Szczecinie polecam Centrum Mody Ślubnej http://www.lovecms.pl/o-nas/ My kupiliśmy tam z narzeczonym i suknię dla mnie, i garnitur dla niego. Jeżeli chodzi o suknie ślubne to można u nich dostać kroje dostosowane do różnych typów sylwetki, w różnych stylach, a także ciążowe, natomiast panowie mogą u nich kupić surduty, smokingi, fraki, również o różnych krojach i kolorach. Warto też wspomnieć, że ceny w salonie są bardzo przystępne jak za tak wysoką jakość. Każda para młoda będzie wyglądać pięknie w rzeczach od nich!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelia_ja
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 116

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Internecie moda męska jest również popularna jak moda damska. Jest wiele sklepów gdzie na pewno można znaleźć odpowiedni garnitur i koszule. Jednak jeśli pierwszy raz będziemy go kupować to warto udać się do salonu stacjonarnego i skorzystać z pomocy w wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group