Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Warto kupować ciuchy z outletu?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Sob 27 Kwi 2019, 15:46    Temat postu: Warto kupować ciuchy z outletu? Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś takie w swojej szafie?
Co sądzicie o oultetach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sob 27 Kwi 2019, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto.
Może się okazać, że w ten sposób da się zbudować fajną garderobę bez wydawania majątku.
Tutaj https://www.angora-odziez.pl/outlet/home/ czytałam trochę więcej o tym, czym właściwie jest outlet odzieżowy.
Poczytaj tam co nieco.
Myślę, że warto się dowiedzieć, zrobić sobie małe rozeznanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Pon 29 Kwi 2019, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto oczko Ubrania są zazwyczaj w bardzo dobrym albo idealnym stanie więc czemu nie. Poza tym masz gwarancję że twoja stylizacja będzie oryginalna. Ja najbardziej lubię ubrania vintage i takie też kupuję w sklepie https://klunken.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy mówią, że w ten sposób zaoszczędzają, ale czy ja wiem.. Dziś produkty markowe nawet, takie jak Bluzy i swetry dziecięce Nike - Ceneo.pl ma w dobrej cenie, to po co chodzić do outletów, albo do secondhandów? Jak można nie przepłacać i kupić coś nowego, a do tego markowego? Czasem mi się zdarzy do czegoś takiego zajrzeć, ale rzadko. Wolę tradycyjne zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to czemu nie uśmiech Jak dokładnie je poogladacie, czy nie mają jakiś plam, dziur to jak najbardziej. Mi tak kilka razy się zdarzyło. Generalnie jednak przerzucam się na zakupy internetowe. Tu myślę że może was zainteresować propozycja od http://fabrykaskarpet.pl W tym miejscu znajdziecie przeróżne, kolorowe skarpety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to niewiele jest takich ubrań, które się wyróżniają, dlatego trudno jest mi samej wybrać coś modnego i niezwykłego, dopiero po przeglądnięciu sklepu online https://tono.sklep.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_Spodnie-damskie_Spodnie-3-4-rybaczki-damskie-270.html udało mi się znaleźć jakieś fajne propozycje w rozmiarach plus size.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz kupować tanio ciuchy to nie musisz szukać po outletach, na takich stronach jak na przykład https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kozaki-damskie_Kozaki-muszkieterki-145.html znajdziesz bardzo dużo interesujących ofert. A buty tutaj są bardzo ładne i wygodne, a ceny tylko zachęcają do zakupów.

Ostatnio zmieniony przez Frania25 dnia Wto 30 Lip 2019, 11:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olek78
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Mława

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damskie garnitury sklep internetowy czy stacjonarny? Gdzie jest najlepiej kupić? Jakość powinna być dobra, a cena odpowiednia do tego co się kupuje. Zastanawiam się, czy kupowanie garnituru jest wygodne poprzez sklep internetowy. Znalazłem w internecie stronę https://modon.pl Czy polecacie ten sklep? Wygląda chyba dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Believe
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem można na prawdę trafić na fajne sztuki ubrań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natasza85
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 30

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2019, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto, zawsze można zaoszczędzić trochę kasy. Należy jednak zwracać uwagę na jakość produktów, często są to rzeczy drugiego gatunku i wada może być mocno widoczna. Kolega kupił super beret WP, to jego znak rozpoznawczy na mieście. Modnie i tanio warto korzystać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group