Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Który wózek od Cavoe wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Wto 10 Sie 2021, 12:32    Temat postu: Który wózek od Cavoe wybrać? Odpowiedz z cytatem

Jeszcze zanim zaszłam w ciążę wiedziałam, że będę chciała mieć wózek marki Cavoe. Nie wiem jednak na który się zdecydować - mieszkam na wsi, ale korzystać z niego będę chciała wyłącznie w mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Czw 12 Sie 2021, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wiesz, że z wózka będziesz korzystać wyłącznie w mieście, myślę że Osis będzie wystarczający. Chyba, że tak jak ja - zależy Ci na amortyzacji. Wtedy wybierz model Axo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Sob 14 Sie 2021, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że amortyzacja nie jest niezbędna, więc chyba osis będzie odpowiedni. Porównywałaś między sobą Osis i Axo czy nigdy nie rozważałaś kupna modelu Osis?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Wto 17 Sie 2021, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozważałam nigdy modelu Osis bo wolałam wybrać wózek z amortyzacją w razie gdybym chciała iść na spacer po lesie, aby nie było z tym problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Sro 18 Sie 2021, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za poświęcony czas i wyczerpujące odpowiedzi. Myślę, że zdecydowałam już który wózek chcę kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mieszkam w mieście i wybrałam model Osis. W ogóle markę Cavoe poleciła mi znajoma. Wcześniej nawet nie brałam jej pod uwagę. Cieszę się, ze jej posłuchałam, bo wózek sprawdza się rewelacyjnie.
_________________
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-z-bufkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayris
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 71

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeśli wiesz, że nie będziesz często jeździć po wyboistych terenach to zdecydowanie Osis sprawdzi się najlepiej uśmiech My mamy ten wózek już pół roku i jest wszystko ok. Dziecko ma sporo miejsca w gondoli a za moment przesiada się na spacerówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mleczna
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 42

PostWysłany: Pon 18 Paź 2021, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem do wózka Osis można dokupić koła terenowe, więc jak będziecie planować jakiś wypad za miasto to warto je mieć uśmiech My mamy ten model od Cavoe i uważam, że jest super. Ma piękny design, jest lekki i składam go bez problemu jedną ręką. Super jest też to, że ma regulowaną wysokość rączki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 22 Paź 2021, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przy wyborze wózka brałam to wszystko pod uwagę, czytałam opinie i przeglądałam rankingi i wybrałam x-landera, od razu mnie zachwycił ten wózek nie tylko wyglądem ale też funkcjonalnością. Najważniejsza jest moim zdaniem dobra amortyzacja i składanie i rozkładanie musi być łatwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie przypuszczałam, że wybór wózka dla dziecka może byc tak trudny... My spędzilismy wiele czasu w sklepach z wózkami i testowaliśmy. Jeszcze żadnego nie kupiliśmy ale mocno myslimy nad wózkiem od Cavoe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group