Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzatanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 5 Paź 2019, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sprzęt jest kiepski to sie nie ma co dziwic ze i natchnienia do sprzatania nie ma. Sama sie meczyłam z tym naszym grzmotem przy odkurzaniu chyba dekade ;p a jak sie okazalo za dobry odkurzacz typu workowy zilan mozna dac okolo 100 zł i ogarnac mieszkanie milion razy szybciej i bez przemeczania sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 575
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 18 Paź 2019, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam świetnego mopa do sprzątania a ostatnio wymieniałam w nim nakładki, które zamawiam ze strony https://sklep.bissell.pl/produkt/spinwave-4xsoft-miekkie-nakladki-2131/. Polecam, świetnie absorbują zabrudzenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Nie 21 Lis 2021, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że ostatnio sama poszukiwałam jakieś profesjonalne i prawie na terenie Warszawy i moja znajoma poleciła mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie ofertę tego miejsca pralnia-warszawianka.pl Muszę przyznać, że mają na tyle ciekawe propozycje do zaoferowania, że skusiłam się na kilka rzeczy. Mam nadzieję, że będę zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie należy to do jakiś wielkich przyjemności, no ale przecież zawsze można sobie ułatwić sprzątanie co nie;) Porządny sprzęt na pewno pomoże. Tu polecam zainwestować w odkurzacz, może automatyczny jak iRobot Roomba s9+ Jak mieszkanie samo będzie się sprzątać, tzn. podłoga, to sporo obowiązków wam odejdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli są wśród Was właściciele firm sprzątających to chętnie zaproponuję Wam zakupy w sklepie Clean Way https://sklep.cleanway.pl/ Dostaniecie u nich wszystko związane ze sprzątaniem, na przykład chemia do podłogi, czy odkurzacze na sucho i mokro. Warto przejrzeć ich asortyment, ceny przyciągną Waszą uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 30 Sty 2022, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ważne tematy, bo chodzi w końcu o utrzymanie danych miejsc w jak najlepszym porządku. Jeśli chodzi o kwestie związane z doborem odpowiednich elementów związanych tego typu usługami, to przecież wyposażenie będzie tutaj wręcz kluczowe. Na stronie https://sklep.voigt.pl/nablyszczanie-2 widziałem informacje na temat tego, w jaki sposób można dzisiaj wykorzystać nabłyszczacz do linoleum. Warto mieć to na uwadze, bo chodzi w końcu o jakość pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Posiu997
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sro 2 Lut 2022, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim - moglibyście polecić mi jakieś hurtownie środków czystości oferujące szeroki wybór produktów oraz niskie ceny? Zależy mi na zmianie dostawcy chemii gospodarczej dla mojego sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że ostatnio zastanawiałam się nad zakupem odkurzacza centralnego i doszłam do wniosku, że również przydałaby mi się porządna szczotka pp z włosiem sztucznym. Znajomy podpowiedział mi, że tego typu produkty mogę dostać w całkiem dobrej cenie na stronie sklepu ecomax.pl więc koniecznie muszę tam zajrzeć w wolnej chwili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2023, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę polecić usługi firmy https://insiemepolska.pl/. Świadczą usługi sprzątania, ozonowania i dezynfekcji wszelkiego rodzaju pomieszczeń magazynowych, biurowych oraz mieszkalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 680

PostWysłany: Sro 27 Gru 2023, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważnym elementem efektywnego sprzątania są jednocześnie skuteczne środki czystości. Sklep Inco oferuje bogaty wybór ekologicznych produktów renomowanych marek, takich jak Ludwik Ekologiczny czy BIOstar. Ich zestawy, jak np. 'BIOstar Ekologiczny Zestaw kuchenny', zawierają koncentrat do mycia, płyn do naczyń, piankę do kuchni oraz tabletki do zmywarki. To kompleksowe rozwiązanie do utrzymania czystości w kuchni. Polecam sprawdzić, jak się sprawdzają te środki czystości w praktyce. Warto sobie zerknąć na https://sklepinco.pl/ i znaleźć odpowiednie propozycje do zachowania pełnej czystości. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group