Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

biżuteria ręcznie robiona

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pogodynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 22:41    Temat postu: biżuteria ręcznie robiona Odpowiedz z cytatem

Zbliża się okres wiosenno-letni, więc postanowiłam nieco odświeżyć swoją biżuterię. Ogólnie lubię ładnie wyglądać i starannie dobieram ozdoby, staram się jednak, aby były one niebanalne i na swój sposób niepowtarzalne.
Bardzo podoba mi się biżuteria ręcznie robiona, którą znalazłam w sklepie My Poland: http://mypoland.com.pl/87-bizuteria-autorska-her-by-misztela
Jak sądzicie, będzie pasować do wiosennych i letnich sukienek? Można ją zakładać do pracy czy tylko na wakacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 15

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie biżuterii nie noszę bo mam alergię na nikiel i nawet jego niewielka domieszka powoduje u mnie uczulenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to wzięłam udział w tego typu kursie - https://wytwornia.antidotum.pl/kurs-jubilerski/. Polecam każdemu, można się wiele nauczyć w krótkim czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam taką ręcznie robią biżuterię. I to, że nie jest taka idealna i powtarzalna, tylko, ze jednak każda sztuka jest nieco inna niż poprzednia - to jest jej urok Very Happy Jak tylko mam okazję, to wybieram właśnie taką biżuterię niż taką typowo sklepową z jakiś sieciówek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bierendaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 31

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka biżuteria ma swój urok oczywiście, jednak ja staram się wybierać jednak elegancką srebrną biżuterie. Ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep https://e-kaydo.pl Jeżeli bedziecie szukać własnie srebrnej biżuterii w niskich cenach to powinniście zainteresować się ich propozycjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aszka85
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pon 25 Sty 2021, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kocham taką oryginalną, niepowtarzalną biżuterię, to zwykle sa pojedyczne egzemplarze, także tym to lepsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hintz.brittany
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 28 Sty 2021, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się taka biżuteria, wygląda bardzo oryginalnie i ciekawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka1212
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 22:29    Temat postu: Biżuteria srebrna Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo lubię robić zakupy przez internet. Mam kilka swoich sprawdzonych sklepów do których najczęściej zaglądam i jednym z nich jest https://www.ankabizuteria.pl/ . Jeżeli jeszcze nie znacie tego sklepu z biżuterią, to polecam wam do nich zerknąć. Moje zdanie, mam naprawdę spory wybór i niskie ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Pią 18 Mar 2022, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam Biżuterię własnoręcznie robioną biżuterię. Jest zupełnie inna taka ładniejsza niż z Aparatu czy Kruka. ja bardzo lubię kamień https://royal-stone.pl/kamienie_naturalne/kamienie_sztuki_i_sznury/hessonit.html . Jest to kamieniem cynamonowym, dawniej kanelem. Można go dawać do kolczyków, bransoletek czy innej biżuterii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group